Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Chvíle hrůzy Veroniky Kopřivové: Její dcera skončila v nemocnici se zákeřnou nemocí

Veronika svou dceru nadevše miluje.
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Kopřivové.
+ Dalších 9 fotografií
zdraví

Jako na trní je nyní cítí Veronika Kopřivová. Její roční dcera Ella totiž musela být hospitalizovaná v motolské nemocnici kvůli zánětlivému onemocnění, které se u ní projevilo po očkování. Veronika u ní tráví veškerý čas. O tom, co nyní prožívá se svěřila svým sledujícím na Instagramu.

„Do čtvrtka bylo vše v pořádku, pak ale byla na poslední dávce povinného očkování a bum,“ okomentovala Veronika Kopřivová ve Stories na Instagramu, jak rychlý byl průběh onemocnění její dcery Eli, kterou trápí nemoc jménem Mastoiditida.

Spala bych i na trnech, jen aby ji bylo dobře

„Čekáme, až zaberou antibiotika, aby se vyhnula operaci. Včera musela pod celkovou anestezii, aby jí byla zavedena centrální žilní kanyla do krční žíly. Dnes jí píchli obě uši a čekáme na výsledky, co dál,“ popsala Veronika současné chvíle napětí, kdy neví, jestli bude s jejím dítětem vše v pořádku.

V motolské nemocnici, kde je její dcera hospitalizovaná, si tak nyní Veronika ustlala na lehátku. „Tohle je teď moje postel na týden, ale spala bych klidně na trnech, jen aby bylo Eli dobře,“ uvedla rezolutně. Domů si odskočila jen na chvíli, aby se vysprchovala, převlékla a doplnila zásoby. Mezitím ji v nemocnici vystřídal její partner Miroslav Dubovický.

Jak Veronika sama zmínila, Mastoiditida je zánětlivé onemocnění sklípků spánkové kosti. Nejčastěji vzniká jako komplikace zánětu středního ucha, což je u dětí běžné onemocnění.

Není to přitom poprvé, co se Veronika strachuje o svoji dcerku. V lednu měla Ella vysoké teploty, a proto s ní museli její milující rodiče navštívit pohotovost. „Od pátku má Ell vysoké teploty, takže jsme si včera udělali výlet na pohotovost a dál bojujeme s horečkama doma,“ posteskla si tehdy na sociální síti svým followerům

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy