Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chůvák Agáty Prachařové: Chlap ví, co je v domácnosti třeba, Miu znám od narození

+ Dalších 17 fotografií
Sice už jen úředně je vdaná za Jakuba Prachaře (36), ale brzy se nejspíš změní i tento status. Manželství Agáty Prachařové (34) míří k rozvodu, manželé už spolu nebydlí a Jakub už má novou partnerku, což eXtra.cz Agáta potvrdila s tím, že o její dceru se doma stará muž - chůvák. Redakce eXtra.cz s ním přináší exkluzivní rozhovor. A v čem je chůvák lepší než chůva?

"Chlap ví, co je v domácnosti potřeba jiného než ženská," prozradil eXtra.cz na kameru chůvák Agáty Prachařové, který bývalé modelce pomáhá, když je pracovně zaneprázdněna. S vychováním malé Mii je spokojen, protože tvrdí, že se Agátina dcera neřadí ke zlobivým dětěm. "Je hodná, nezlobí," dodal.

Sama Agáta vůbec nelituje, že si místo ženy najala muže. "Když děti nejsou s tatínkem, tak tím, že jsem si najala chůváka, je v jejich přítomnosti zachován mužský element. Je to celkem neobvyklé, ale naopak velmi skvělé. Sama jsem v dětství měla chůváka, takže u nás v rodině to není nic nového," prozradila eXtra.cz bývalá modelka.

Na exkluzivní rozhovor s Agátiným chůvákem se podívejte ve videu. Co myslíte, je lepší, když se o dítě stará muž, nebo spíše žena, jak je obvyklé?

Na rozhovor s Agátou o rozvodu se můžete podívat ZDE: Agáta Prachařová: Miu holt vychová jiná žena, na Vánoce jsem sezvala tatínky dětí

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy