Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Chůvák Agáty Prachařové: Chlap ví, co je v domácnosti třeba, Miu znám od narození

+ Dalších 18 fotografií
Sice už jen úředně je vdaná za Jakuba Prachaře (36), ale brzy se nejspíš změní i tento status. Manželství Agáty Prachařové (34) míří k rozvodu, manželé už spolu nebydlí a Jakub už má novou partnerku, což eXtra.cz Agáta potvrdila s tím, že o její dceru se doma stará muž - chůvák. Redakce eXtra.cz s ním přináší exkluzivní rozhovor. A v čem je chůvák lepší než chůva?

„Chlap ví, co je v domácnosti potřeba jiného než ženská,“ prozradil eXtra.cz na kameru chůvák Agáty Prachařové, který bývalé modelce pomáhá, když je pracovně zaneprázdněna. S vychováním malé Mii je spokojen, protože tvrdí, že se Agátina dcera neřadí ke zlobivým dětěm. „Je hodná, nezlobí,“ dodal.

Sama Agáta vůbec nelituje, že si místo ženy najala muže. „Když děti nejsou s tatínkem, tak tím, že jsem si najala chůváka, je v jejich přítomnosti zachován mužský element. Je to celkem neobvyklé, ale naopak velmi skvělé. Sama jsem v dětství měla chůváka, takže u nás v rodině to není nic nového,“ prozradila eXtra.cz bývalá modelka.

Na exkluzivní rozhovor s Agátiným chůvákem se podívejte ve videu. Co myslíte, je lepší, když se o dítě stará muž, nebo spíše žena, jak je obvyklé?

Na rozhovor s Agátou o rozvodu se můžete podívat ZDE: Agáta Prachařová: Miu holt vychová jiná žena, na Vánoce jsem sezvala tatínky dětí

Související články

Další články