Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chůva k pohledání Fran Fine opět s panem Sheffieldem: Co je po letech svedlo dohromady?

Fran a Charles jsou nerozlučná dvojka.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Někdo ji miloval, jiný nesnášel, každopádně chůva Fran Fine se stala nedílnou součástí skoro všech televizních domácností. S napětím jsme sledovali, jestli se nakonec dá konečně dohromady s panem domácím Maxem Sheffieldem. A nakonec se jí to podařilo! Po letech se spolu objevili opět v objetí. Co je znovu svedlo dohromady?

Chůva k pohledání byla úspěšným devadesátkovým seriálem, který se u nás několikrát reprízoval. Slečna Fine dostala na začátku kopačky od svého snoubence a to ji přivedlo až do luxusního domu muzikálového producenta Maxe Sheffielda.

Do něj se na první pohled zamilovala a několik následujících sérií se ho pokoušela sbalit. Což se jí nakonec povedlo. Moc jim to slušelo, a proto fanoušky nedávno potěšily další společné fotky.

Herečka Fran Drescher totiž uspořádala pro svoji blonďatou seriálovou maminku Renée Taylor oslavu narozenin. Ta proběhla na lodi a byla pozvaný i představitel pana Sheffielda Charles Shaughnessy.

Společně si tam udělali několik společných fotek a i po letech vypadají oba hlavní představitelé úžasně. Herečka Fran má na lodích svoji pravidelnou komediální show a Charles se věnuje moderování v rádiu a hrají.

Jenom škoda, že na večírek nedorazil majordomus Niles a hašteřivá C. C. Na to, jak dnes vypadá, se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články