Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chůva k pohledání: Fran Drescher (62) se vyrovnala s rakovinou a vypadá senzačně

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
proměna
Fran Drescher je známá především díky seriálu Chůva k pohledání. Herečka se po delší době ukázala na veřejnosti a všem přítomným doslova vytřela zrak. Ve svých dvaašedesáti letech se pyšní výstavní postavou a je poznat, že o sebe dbá. Na jejím elánu neubraly nic ani životní změny, kterými si herečka musela projít. A nebyly vždy zrovna nejpříjemnější.

Sedmadvacet let uběhlo od chvíle, kdy se na televizních obrazovkách začal objevovat seriál Chůva k pohledání, který Fran Drescher vystřelil do hereckých výšin. Mladá a vtipná herečka, která má velké charisma a dostane vás na první pohled.

Zdání ale může klamat. Fran to neměla v životě vůbec jednoduché. V roce 1985 se do jejich domu vloupali dva zloději a jeden z nich herečku znásilnil. Jejího manžela, který byl přepadení přítomen, svázali a musel se dívat na to, co dělají jeho milované ženě.

Přesto se Fran dokázala postavit na nohy a život si užívat plnými doušky. Manželství sice nevydrželo, ale Fran šla dál. V roce 2000 zjistila, že má rakovinu dělohy a nikdy nebude mít děti. Další velká rána obzvlášť pro ženu, která si vždy přála rodinu.

Herečka ale na život nezanevřela. Vystupuje v televizi, píše knihy a dělá osvětu ohledně rakoviny. Ve svých dvaašedesáti letech vypadá naprosto perfektně a je poznat, že na své tělo a duši dbá.

Seriál Chůva k pohlední pojednává o Fran Fine, která se náhodou dostane do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace.

Související články

Další články