Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chudobu proměnila ve zlato: Takhle narkomanka Katka Bradáčová vybírala z bankomatu

Chudobu proměnila ve zlato: Takhle narkomanka Katka Bradáčová vybírala z bankomatu
Zdroj: eXtra.cz / Jiří Píša
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Život Katky Bradáčové je jako na houpačce - dobrá období se střídají s těmi horšími. Aktuálně je ve formě a dokonce se snaží seknout se svou závislostí na droze - alespoň to tvrdí. S redaktory eXtra hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové nafotila sérii snímků v centru Prahy. Oslovili jsme profesionála Jiřího Píšu alias Pražského fotografa, který Katku fotil už před rokem a půl. A opět vznikly parádní snímky, které Katku zachycují ve velmi zajímavých situacích, požádala nás o to...

„Chtěla bych vás poprosit, jestli bychom nafotili ještě nějaké hezké snímky. Focení mě minule bavilo a s tím fotografem to bylo hrozně příjemné. Snažím se abstinovat a hrozně bych si přála mít fotky z Prahy,“ požádala nás Katka, se kterou jsme v posledních týdnech natočili rozhovor, jak prožívala život v karanténě.

Katka se netajila tím, že se snaží abstinovat a že dodržuje přísná pravidla, zejména hygienu a roušku. Ani minulý týden, když se postavila před objektiv fotoaparátu, neskrývala, jaká je u ní situace. Nejenže měla ochranu úst a nosu, ale promluvila o svém boji se závislostí. "Snažím se, ale někdy mě to porazí. Těžké je bojovat s těmi fyzickými absťáky, někdy to bolí, ale myslím, že jsem na dobré cestě a zvládnu to," řekla eXtra Katka.

S nejznámější narkomankou Česka jsme fotili na Karlově mostě a jeho okolí. Katka ochotně pózovala a focení si užila. Vyzkoušela si třeba výběr z bankomatu, obdarovala na mostě harmonikáře. Objala strom na Kampě a celou dobu se smála. "Moc jsem si to užila. Třeba se mi jednou poštěstí a budu mít svou vlastní bankovní kartu," zasnila se Katka.

Kdo ví, třeba nás Katka všechny ještě překvapí. Na snímky z objektivu profesionála se podívejte v galerii.

Související články

Další články