Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Chudoba u PC obdivovala lýtka paní premiérové: Monika Babišová ukázala nohy dvacítky

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Vánoční večírek
Rodinka Babišových uspořádala večírek s vánoční tematikou a to pobouřilo širokou veřejnost. Nejenže všechny rozhořčil nevhodný komentář floristy Ivana Šablatúry, ale mnozí si postěžovali i na kostýmek Moniky (45). Možná to bylo proto, že v sexy kostýmku paní Santové vypadala Babišová dobře. Má nožky jako laňka a plno žen jí prostě závidí krásu a bohatství.

Celou republikou nyní kolují ty nejrůznější zvěsti o večírku u Babišových v Průhonicích. Monika Babišová (45) uspořádala pro nejbližší rodinu a přátele sešlost s vánoční tematikou. Rošťácká oslava byla se vším všudy včetně tematických kostýmků.

Trable v ráji

U večeře samozřejmě nechyběl premiér Andrej Babiš (65), ale účastnil se i Moničin velmi blízký přítel florista Ivan Šablatúra. Celá vánoční sešlost má ovšem nehezkou dohru. Pořadatelka jistě netušila, že se to celé vymkne kontrole.

První problém přišel poté, co se na internetu objevily diskuze, zda je vůbec vhodné, aby se pan premiér Andrej Babiš účastnil večírku takového typu.

Problémový florista

Další velký boom přišel ve chvíli, kdy si florista Ivan, který na večírek dorazil v převleku kardinála, na sociální síti neodpustil velmi nevhodný komentář. K přidané fotce s Monikou reagoval na jeden z komentářů velmi pobuřujícími slovy. „My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku,“ napsal Šablatúra pod fotku.

Jeho arogantní slova ihned zvedla ze židle mnoho lidí včetně samotného Andreje. Ivan si naštěstí uvědomil, že docela přestřelil. Komentář tedy odstranil a ještě se omluvil. Rozhodně si má teď u pana premiéra co žehlit.

Kostýmek Moniky

Další námitky ohledně večírku byly vzneseny na kostýmek paní Babišové. V internetových obchodech naleznete obleček, který Monika vynesla, většinou pod hesly „sexy paní Santová“. Monika si ale strasti nedělala a do kostýmku se narvala.

To vyvolalo reakce, jestli je vůbec vhodné vzhledem k jejímu postavení, aby se takto prezentovala. Jedno se jí ale musí nechat. Monice je už pětačtyřicet let a stále vypadá skvěle. V pruhovaných vánočních nadkolenkách má nožky lepší než kdejaká dvacítka. A možná proto tolik negativních reakcí. Možná jen některé ženy tiše závidí, že nemají nožky jako paní premiérová. Ostatně sami se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Zablokování Instagramu

Už několikrát se řešil profil Moniky Babišové na Instagramu. Se širokou veřejností se podílela o ty nejintimnější okamžiky ze svého života, ale i ze života své rodiny. Spekulací, zda je to vhodné, když je manželkou premiéra, bylo nespočet. Většina zastávala názor, že se to kvůli jejímu postavení vůbec nehodí.

Zřejmě nakonec i ona dospěla k takovému názoru. Po nekonečném řešení a probírání vánočního večírku, který sama pořádala, se rozhodla zablokovat si profil. Svůj milovaný instagramový účet zamkla pro veřejnost. Je nyní soukromým uživatelem a jen ti, kteří ji sledují, mají možnost vidět, co právě dělá.

Související články

Další články