Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chudák Verešová: Prima si místo ní pořídila Šebrleho a hvězdu Bony a klid 2!

Na Primě je možné opravdu vše.
Zdroj: Prima

Šéfka zpravodajství Primy, kontroverzní Jitka Obzinová (50) udělala první zajímavou věc během svého angažmá v televizi, která se dlouhodobě potýká s úrovní a sledovaností zpráv.

Televize angažovala na stálý post v hlavních zprávách dvojici Gabriela Kratochvílová (24) a Roman Šebrle (39), která doplní hypernudnou dvojku Voříšek – Doleželová a zcela „neznámou“ dvojici Kašparovská – Hauptvogel.

Podle informací eXtra.cz nakonec definitivně padlo angažmá modelky Andrey Verešové (33), protože hrozilo, že by se na vysílání pokaždé nemusela dostavit včas, a navíc Šebrle je zřejmě krásnější. Ale vážně, Kratochvílová je určitě zajímavou volbou.

Česká Miss, která se tvrdošíjně odmítá rozejít s partnerem i přesto, že je to norma, překvapila ve filmu Bony a klid 2, kde si všichni tři diváci v kinech pochvalovali, že jednoznačně přehrála toporného Jakuba Prachaře (30) a navíc je atraktivní, a protože na konkurenční Nově moderují ve zpravodajství jen „pornoherečky“ (Svoboda, Smetana, Borhyová atd…) nebo monstra (náš šéfredaktor), asi nebylo co řešit a Prima si konečně pořídila někoho atraktivního.

To platí i pro Šebrleho, který si zatím nesplnil své „kejkle“, že se dostane na olympiádu jako golfista, ale moderovat zprávy se mu podařilo.

Prima tak zkušeně odvrátila pozornost od zákulisních veletočů v sekci zpravodajství, které po krizi v první polovině roku 2013 údajně opět nabírají na intenzitě. Teď už jen zbývá, aby se na zprávy na Primě začal někdo také dívat, což by se na rozdíl od takových Diváckých zpráv, které sledují jen kameramani, režie a rodiny moderátorů, konečně mohlo díky zajímavé akvizici podařit.

Související články

Další články