Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chudák tento chlapec, na zádech mu roste kožíšek!

Chlapci roste po celém těle divný porost.
Zdroj: Newsflare
+ Další fotografie
Čínský pár je velmi zoufalý. Jejich synovi roste po celém těle divný porost. Vypadá jako kožíšek nebo dlouhé chlupy. Nejvíce zasažen je trup a nohy. Rodiče si se synem nevědí rady a na léčbu nemají peníze.

Dítěti z města Leshan v provincii S-čchuan v jihozápadní Číně bylo diagnostikováno vzácné onemocnění kůže – melanom. Vyznačuje se tmavým zabarvením, často chlupatým. Je to jako náplast na kůži, která obvykle roste společně s dítětem. Záběry ukazující lékařské vyšetření dítěte se zády pokrytými vrstvou vlasů se objevily na internetu.

Chlapcův otec Zhang Daojiang je stavební dělník a matka pracuje v malé restauraci ve městě. Vzali se po krátkém vztahu a zanedlouho po tom se jim narodil syn. A oba rodiče byli nesmírně šťastní. Když se narodil, objevila se u něj na obličeji, krku, rukou, zádech a hýždích tmavá chlupatá místa. Čím více rostl, místa se zvětšovala.

Rodiče tak vzali chlapce do nemocnice v Leshanu, která se specializuje na onemocnění kůže a mateřských znamének u dětí. Tam jim řekli, že dítě trpí vrozeným kožním onemocněním. V Číně se tato nemoc nazývá „zvířecí kůže krtka“. Nemoc může způsobit rakovinu kůže, a tak chlapec okamžitě potřeboval léčbu. Má velké naděje na vyléčení, ale celá léčba trvá hodně dlouho. Až tři roky. A chlapec to musí vydržet až do konce.

Léčba stojí ale až 4 miliony a to je na dělníka a servírku hodně peněz. Pár má totiž jen omezené množství financí a nemohou si dovolit platit žádné zdravotní poplatky. Proto doufají, že jim s náklady pomůžou prarodiče.

Související články

Další články