Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chudák Selena: Vysmívající se snoubenka Justina Biebera je poslední hřebíček do rakve!

Jak to asi chudák Selena Gomez snáší?
Zdroj: archiv
+ Dalších 76 fotografií
Selena Gomez (25) musí v posledních dnech zažívat hořké chvíle. Její životní láska Justin Bieber (24) se rozhodl, že udělá tlustou čáru za jejich vztahem a požádal svoji novou lásku Hailey Baldwin (21) o ruku. Někteří fanoušci páru fandí a jsou rádi, že bude Justin konečně šťastný, ale druzí si myslí, že tenhle vztah nebude mít dlouhého trvání.

Selena Gomez (25) a Justin Bieber (24) byli do sebe dlouhou dobu neskutečně zamilovaní, ale na druhou stranu byl jejich vztah plný hádek a rozchodů. Poprvé zahořeli láskou v roce 2010 a od té doby to bylo s jejich láskou jako na horské dráze.

Zatímco zpěvačka od začátku toužila po klidném vztahu plném oddanosti a lásky, tak Justin byl dlouhou dobu považován za největšího bouřliváka, nejednou si užíval ve striptýzovém klubu a v jeho posteli se objevovaly dívky pochybných mravů.

Neustálé zpěvákovy zálety dohnaly Selenu Gomez před dvěma lety až na psychiatrii. Stres, deprese a zákeřná nemoc lupus. Všechny tyto faktory se podepsaly na psychickém i fyzickém zdraví krásné Seleny.

Ta už ale několikrát dokázala, že je silná a ze všeho se dostala. Jejím posledním partnerem, pokud nepočítáme Justina, byl zpěvák Weeknd. Jenomže v době, kdy se Selena snažila na svou bývalou lásku zapomenout, ji Justin prosil div ne na kolenou, aby se k němu vrátila.

To se nakonec stalo, ale jejich vztah dlouho nevydržel a opět poněkolikáté následoval rozchod. Po tomhle extempore si oblíbený zpěvák nejspíše řekl, že stačilo a požádal svoji novou lásku Hailey Baldwin o ruku.

Podle portálu TMZ proběhly zásnuby na dovolené na Bahamách. Krátce potom se všude objevily fotky, na kterých se Hailey pyšní obřím zásnubním prstenem s diamantem. Pravdou ale je, že ani jeden z dvojice zatím zásnuby oficiálně nepotvrdil.

Co si tak asi musí říkat Selena, když definitivně přišla o svoji životní lásku? Obrázek smějící se Hailey Baldwin jí na dobré náladě rozhodně nepřidá. Tak snad to ponese statečně a neskončí zase na psychiatrii.

Související články

Další články