Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chudák pes! Rentgen odhalil, že byl 100× střelen! Neuvěříte čím…

Labradorka Lady už má nového páníčka.

Neuvěřitelné! Surovost některých lidí opravdu nezná mezí. Své o tom ví i tato roztomilá fenka černého labradora, kterou neznámí pachatelé přibližně 100× postřelili vzduchovkou. Ubohé zvíře se toulalo po americkém státě Maine, dokud si ho nevšiml jeden z místních obyvatel. Dobrosrdečný muž neváhal, naložil psa do auta a odvezl ho do útulku v Lincoln County k ošetření.

„Na čumáku měla takovou zvláštní bouli. Když jsem ji opatrně prohmatával, pod kůží bylo cítit něco kulatého a těžkého. Tak jsme udělali rentgen a zjistili, že má asi 50 diabolek v hlavě a několik desítek dalších v zádech i v nohách,“ uvedl veterinář Dr. Dean Domeye.

Ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat, fenka (která dostala jméno Lady) měla obrovské štěstí – její oči ani vnitřní orgány jako zázrakem nebyly poškozeny.

„Sice už vypadá zdravě a šťastně, ale budeme ji muset i nadále sledovat, abychom předešli případným komplikacím,“ vysvětluje Dr. Domeye. „Žádný z diabolek v jejím těle pro ni momentálně nepředstavuje bezprostřední nebezpečí, ale není vyloučeno, že časem s nimi budeme muset něco udělat,“ dodal.

Zatímco policie usilovně pátrá po pachatelích, Lady – jejíž příběh se rychle rozkřikl – našla novou rodinu. „Pořád za mnou chodí jako můj stín. Touží jen po lásce a tu jí rádi poskytneme,“ řekl Peter Blanton, který fenku adoptoval.

Mohlo by vás zajímat

Další články