Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Chudák Justin! Musí odjet opíjet se až do Afriky, doma mu dovolí jen mléčný koktejl

Drsňák Justin to teď všem natřel. V Africe si mohl otevřít pivo.
+ Další 2 fotografie

Krutý život popové zpěvačky. Justinu Bieberovi je teprve 19 let a to v Americe znamená, že si může leda tak zajet do mekáče pro milkshake a posedět ho pustí akorát tak do cukrárny, kde má ale zase na výběr spoustu lízátek.

VELKÝCH lízátek.

Jenže takový život princeznu nebaví, protože pořádně se neztřískat v pátek večer, nebo ještě lépe – před koncertem, kde na vás čekají tisíce lidí – je přece strašná nuda. A legálně se doma napít bude moct až v jednadvaceti letech. Takže Justin je teď rád, že jezdí své turné po Africe, protože tam si může konečně dát do nosu a otevřít si bezpečně pivo, aniž by mu hrozilo deset dvacet na zadek na policejní stanici.

Doufáme, že jeho bodyguardi jsou mu v patách, protože jakmile ho maminka, chůva nebo osobní stráž deset minut nehlídá, dějí se příšerné věci, a co teprve, až se napije. Ve Vídni ho už vykopli z luxusního klubu a má tam doživotní zákaz vstupu, ve Francii ho vyrazili z hotelu, protože jeho třináctileté fanynky dělaly před hotelem bordel a málem házely po hostech svoje kalhotky, v Londýně naštval úplně všechny, protože dvě hodiny nepřišel na koncert a místo toho podle svědků v zákulisí kouřil hašiš, pak se chtěl poprat s fotografy, kteří by ho jedním facanem zaplácli do země, a ve finále se pustil do svého souseda a kromě vyhrožování holčičí pranicí, pardon fyzickou likvidací, na něj dokonce i plival.

Justin je prostě rebel, už se o něm povídá, že nepohrdne lehkými drogami, a určitě nebude dlouho trvat a budou spolu s Lindsay Lohan sdílet společnou umývárku na nějaké pěkné klinice. Tedy pokud odtamtud Justina zase někdo nevyhodí. Zdá se, že toho kluka nikdo nechce! Není pak divu, že pivo je jeho poslední kamarád.

Mohlo by vás zajímat

Další články