Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chudák hokejista Jirka Tlustý. Žádná už nechce jeho píšťalku ani doučování „hudební výchovy“!

O takových holkách si může nechat jen zdát.
Zdroj: Facebook.com/TV Prima
+ Další 4 fotografie
Kde jsou ty časy, kdy si hokejka Jirka Tlustý mohl vybírat ze zástupu fanynek, které mu samy skákaly do postele. Střihl si dokonce Jágrovu Innu. Jenže doba se změnila, hvězda bohatého sportovce padá a padá. Zlatokopky už dávno toto jméno nemají ve svém seznamu idolů.

V NHL po něm neštěkne už ani pes, žádný klub o něj neprojevil zájem, tak se upíchl ve Finsku, jenže kluk z Kladna se neuchytil ani tam. Zradilo ho zdraví a další klub se ho radši zbavil. Chudák kluk, který byl zvyklý na nejvyšší soutěže a hlavně na příval peněz.

Nakoupil si nejen v Česku pořádné káry, těmi mohl mít každou buchtu. Jenže nebude se jich muset zbavit, když už teď nemá tolik peněz co v minulosti? A bohužel ekonomická stránka, která má sestupující tendenci, není zrovna to pravé afrodiziakum pro holky z Kozičky, které na Jirku v minulosti letěly.

Už ani jeho „hudební výchova“, kterou dřív dívkám nabízel, aby si mohly zahrát na jeho „píšťalku“, nefunguje. Možná se ještě nějaká holka chytí, která nebude mít zrovna velký přehled, že už si možná v NHL nikdy neškrtne, ale jinak je to bída.

Už může jen vzpomínat na ty časy, kdy holkám jen nabídl letenku a lístek na hokej a už roztahovaly nohy. Teď se bude muset hodně snažit, aby nějakou klofnul. Tak snad by si radši ty své luxusní káry měl nechat, aby aspoň měl nějakou návnadu a naději, že si štrejchne.

Související články

Další články