Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chudák Gregorová! Lidé se na internetu zastali šíleného Koptíka. A to kvůli této fotografii

Hana se v parádním kožichu směje od ucha k uchu…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 28 fotografií
Exmilenec Hany Gregorové (65) se vrátil do původního porozchodového módu. Tedy poté, co Ondřej Koptík (34) nakydal na svou bývalou lásku veřejně špínu, už zase skládá básně, které doprovázejí snímky herečky. Jenže poslední fotografií, kterou vyslal na svůj Facebook, vyvolal řadu emocí. Lidé se ho dokonce zastali! Co internetovým uživatelům na snímku, kde se Gregorová směje, vadí?

Ondřej Koptík rozdělil lidi kolem sebe na dva tábory. Jedni si odplivávají, co je schopen své bývalé lásce dělat, kdy zveřejňuje pikantnosti z jejich vztahu, druzí mu fandí, a to prý proto, že Gregorová je intrikánka.

Jeho poslední počin na jeho facebookovém profilu je opět plný lásky směrem k Haně. „Je těžký si to přiznat. Jsem na dně, celý ráno bulim jak malá holka, je mi to všechno moc líto..nemůžu jít dál když si vzpomenu, jak moc jsem ji miloval, strašně mi chybí..holt ko*ot, co má srdce na dlani …je mi jedno, jaká je…byla to moje láska, tak se mi smějte!! klidně do toho, jen se trefte do chudáka Miss you,“ napsal Koptík na svůj profil opět jedno ze svých básnických děl a přidal snímek své bývalé lásky v kožichu. Jenže to neměl dělat. Některé jeho fanynky se ho zastaly.

„Můžete nám všem, co Vám drželi palce a chápali Váš postoj, alespoň vysvětlit, co se stalo? Když už jste nás informoval opravdu o všech možných detailech, poslední vysvětlení bychom si, myslím, zasloužili… Proč takový obrat?“ uvedla uživatelka Romana a následoval ji komentář Kateřiny: „Drží na obojku psa a má na sobě kožešiny ze zvířat, která byla krutě týrána, než zemřela. Připomíná mi tu zlou Cruelu. Nemám ji ráda.“ Snímek neunikl pozornosti ani uživatelky Kateřiny, která se do Gregorové pustila: „Jo a i kdyby měla kůži z žirafy, bude to pořád zlá a stará intrikářská baba. A škaredá.“

Zdá se, že lidé jsou z Koptíkova jednání zmateni. Možná už je čas, aby někdo jeho jednání jako na houpačce zastavil. Možná sama Gregorová celou věc začne rychle řešit právně. Sama si teď nejspíše vyčítá, že mladému kolouškovi dala šanci v lásce. Pořádně se jí to totiž vrátilo.

Související články

Další články