Při pohled na postavičku Andrey Verešové (37) by snad nikdo netipoval, že téhle kočce táhne pomalu na čtyřicet. Andrea svým vzhledem předčí mnohem mladší a bezdětné kolegyně, které občas ztrácí soudnost.

Modelka se stále snaží udržovat v perfektní kondici. Cvičí, zdravě jí a také neustále pracuje, takže je pořád v pohybu. O slovenské modelce se moc dobře ví, že moc ráda provokuje svým tělem, a to hlavně na sociálních sítích.

Fanoušci ze všeho nejvíce milují její žhavé snímky z dovolených. Čím méně oblečení na sobě Andrea má, tím je to lepší a my nemůžeme jinak, než souhlasit. Tentokrát přidala fotku, na které leží na lehátku, v jedné ruce má drink a druhou má schovanou.

Tahle obyčejná fotka vyvolala u lidí velkou diskusi a někteří se nebáli být opravdu zlí. „Co ta ruka? Zřejmě nepodařená fotomontáž,“ zní jeden z komentářů. „Ta ruka vypadá jako amputovaná,“ píše se v dalším.

„Je to nepřirozené,“ ozývají se lidé. Jak to tak vypadá, fanoušci si u Andrey Verešové zvykli na naprostou dokonalost a pídí se po sebemenších chybičkách. Kdyby toho nechali a jen se kochali krásnou modelkou, možná by udělali lépe.