Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Chudák Andrea Verešová dostává neskutečnou nálož za sexy fotku: Je to fotomontáž, bouří se lidé

Vypadá to, že v Česku, a hlavně na Instagramu, máme plno odborníků.
+ Dalších 42 fotografií
Andrea Verešová (37) patří mezi nejkrásnější české a slovenské modelky. Zanedlouho jí bude čtyřicet let, má dvě nádherné děti, a přitom si stále může dovolit chodit módní přehlídky ve spodním prádle nebo plavkách. Na rozdíl od ostatních kolegyň na to tělíčko opravdu má. A proto také není divu, že čas od času provokuje své fanoušky na sociálních sítích sexy snímky. Tentokrát se ale lidé do půvabné Andrey pustili. Co se jim nezdálo?

Při pohled na postavičku Andrey Verešové (37) by snad nikdo netipoval, že téhle kočce táhne pomalu na čtyřicet. Andrea svým vzhledem předčí mnohem mladší a bezdětné kolegyně, které občas ztrácí soudnost.

Modelka se stále snaží udržovat v perfektní kondici. Cvičí, zdravě jí a také neustále pracuje, takže je pořád v pohybu. O slovenské modelce se moc dobře ví, že moc ráda provokuje svým tělem, a to hlavně na sociálních sítích.

Fanoušci ze všeho nejvíce milují její žhavé snímky z dovolených. Čím méně oblečení na sobě Andrea má, tím je to lepší a my nemůžeme jinak, než souhlasit. Tentokrát přidala fotku, na které leží na lehátku, v jedné ruce má drink a druhou má schovanou.

Tahle obyčejná fotka vyvolala u lidí velkou diskusi a někteří se nebáli být opravdu zlí. „Co ta ruka? Zřejmě nepodařená fotomontáž,“ zní jeden z komentářů. „Ta ruka vypadá jako amputovaná,“ píše se v dalším.

„Je to nepřirozené,“ ozývají se lidé. Jak to tak vypadá, fanoušci si u Andrey Verešové zvykli na naprostou dokonalost a pídí se po sebemenších chybičkách. Kdyby toho nechali a jen se kochali krásnou modelkou, možná by udělali lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články