Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chudáček Robert Pattinson už nechce být slavný, uspořádáme mu sbírku na odlet na Mars?

Robert už má dost slávy, úspěchu a pohodlného života!

Mezi celebritami začalo být v poslední době in bojkotovat svoji slávu. Slavní už z rozprasenosti nevědí, co by si vymysleli, aby byli stále zajímaví a aby se o nich psalo. A pár z nich, jako třeba Shia LaBeouf nebo nově Robert Pattinson (27), momentálně jede na vlně „bulvár mě sice tak trochu živí a nebýt jeho, tak se na mě nelepí dvě stě fanynek na každém kroku, ale mě otravuje být slavný, bohatý a oblíbený“.

Dokud chodil Robert Pattinson se svojí expřítelkyní Kristen Stewart (23), jeli si tuhle životní filozofii společně, na veřejnosti se tvářili, jako by jim právě praskl žaludeční vřed, a když nemuseli, byli zalezlí doma a olizovali si vzájemně podpaží.

Jenže teď je Robert sám, a tak se musí náročným životem těžce zkoušené slavné celebrity prokousávat svépomocí. Postěžoval si, že sláva ho obtěžuje, že už nechce být před kamerou a že se z něj asi stane režisér, aby nebyl tak na očích. Litujeme ho pro jeho krutý osud a okamžitě burcujeme, aby mu uspořádaly sbírku Amnesty International a Člověk v tísni. Podle zákulisních informací si dokonce některé hladovějící děti v Africe uřízly všechny končetiny, které teď prodají a stržené peníze věnují do fondu Pošleme Roberta Pattinsona na Mars, kde bude úplně sám a nikdo ho nebude znát. Snad to vyjde.

Související články

Další články