Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chudá holčička z osady dojímá tisíce lidí: V balerínách dokázala předběhnout soupeřky a zvítězit!

Tahle fotka vzbudila nejenom na sociálních sítích poprask.
Tahle fotka na sociálních sítích rozpoutala neskutečnou diskuzi. Malé děvčátko z romské osady dokázalo zvítězit nad svými soupeřkami v běžeckém závodě. Na tom by nebylo možná nic tak zvláštního, kdyby holčička místo sportovní obuvi neměla na nohách balerínky. Kvůli tomu, že je ze sociálně slabší rodiny, tak si nemohla dovolit lepší obuv. Její příběh dojímá celé Česko a Slovensko.

Jmenuje se Annamária, je z chudé romské osady, ale má neuvěřitelný běžecký talent. Dívenka soutěžila v běžeckých závodech a i přesto, že měla naprosto nevyhovující obuv, tak dokázala některé své soupeřky předběhnout dokonce o jedno kolo a nakonec zvítězit.

Obutá v balerínkách, které nemůžeme zrovna považovat za vhodnou obuv na běhání, dojala úplně všechny. Fotka, na které stojí všechny tři vítězky a Annamária v balerínkách, obletěla sociální sítě.

Tenhle příběh opět donutil lidi přemýšlet nad tím, že nejenom na Slovensku je spousta talentovaných malých dětí, které nemají dobré rodinné zázemí, a proto nemůžou rozvíjet svůj talent. Malá vítězka dostala od sponzora nové tenisky a lidé se jí snaží pomoct, jak jen můžou.

Mohlo by vás zajímat

Další články