Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Chuck Norris prošel velkou proměnou: Z terče všech vtipů světa je bělovousý štramák

Chuck Norris oslavil 83 a prošel proměnou: Ze zrzka je bělovousý kabrňák
Zdroj: koláž eXtra.cz/ Instagram Chuck Norris
+ Dalších 28 fotografií
PROMĚNA

Chuck Norris, známý americký herec, mistr bojových umění a muž, o kterém koluje nejvíc vtipů na světě, zanechal nesmazatelný otisk v oblasti akčních filmů. Nejvíce proslul svou rolí v televizní sérii Walker, Texas Ranger, která ho vtiskla do paměti fanoušků jako neohroženého hrdinu. Americký herec s irskými kořeny se změnil k nepoznání. Z ikonického zrzka se stal bělovlasý charismatický fešák a své snímky s fanoušky sdílí na Instagramu. 

Svět Chucka Norrise je pestrým mixem talentu a odhodlání. Proslavil se jako akční herec s čerokíjskými a irskými kořeny, což mu dodalo jedinečnou kombinaci charismatu. Jeho výrazné vystupování v řadě filmů, včetně legendárního snímku Cesta draka po boku Bruce Lee, jej neodmyslitelně zapsalo do historie kinematografie.

Chuck proslul v roli Walkera v seriálu Walker, Texas Ranger kde ztvárnil texaského rangera, který v akčním trháku řeší problémy se zákonem. Parťáka v seriálu mu hrál James Jimmy Trivete ztvárněný Clarencem Gilyardem. Televizní hit z roku 1993 se dočkal v roce 2007 "rebootu" s názvem Walker.

Kromě herecké angažovanosti se Chuck Norris proslavil také svými osobními hodnotami. Zbožný evangelikál a politický konzervativec podporuje republikánské politiky a aktivně se angažuje ve prospěch svých přesvědčení. Jeho finanční příspěvky na konzervativní web WorldNetDaily svědčí o jeho pevném postoji a zapojení do politických debat.

Ze zrzka prošedivělý muž

V 83 letech Chuck Norris stále překvapuje svým vzhledem, činorodostí a charismatickým vystupováním. Fotografie, které sdílí na svém Instagramu, ukazují, že stáří mu jen přidává na šarmu. Ze zrzka se stal sympatický prošedivělý muž, který si uchovává svůj nezaměnitelný styl. Jeho postava je stále vysportovaná a jde vidět, že se o sebe herec stará, jak se můžete podívat v galerii.

Herec proslul také tím, že o něm koluje nejvíc vtipů na světě, jako například:

"Chuck Norris chytil koronavirus, ale bylo mu ho líto, tak ho zase pustil."

"Víte, proč Chuck Norris nebojoval s Thanosem o záchranu vesmíru a naší planety? Protože by série Avengers měla jen jeden díl."

"Chucka Norrise uštkla kobra královská. Po pěti dnech strašlivých bolestí zemřela."

"Chuck Norris už je deset let po smrti, ale smrt se mu to neodváží říct."

"Jen Chuck Norris vás dokáže uškrtit bezdrátovou myší."

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy