Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chuck Norris oslavuje kulatiny: Sice prý chytil koronavirus, ale z lítosti ho zas pustil

Chuck Norris oslavuje kulatiny: Sice prý chytil koronavirus, ale z lítosti ho zas pustil
Zdroj: USA Network
+ Dalších 9 fotografií
80. narozeniny
Legenda mezi legendami Chuck Norris slaví kulaté osmdesáté narozeniny. O nikom jiném na světě neexistuje tolik vtipů jako o něm. Dokonce s ním vznikají už i vtipy o koronaviru. Chuck Norris proslul jako herec akčních filmů a seriálů. Málokdo ví, že jeho první žena Diane Holechek má české kořeny.

Jsou lidé, kteří Chucka Norrise berou jako naprostou legendu, a pak lidé, kteří z něho mají srandu. Pravdou je, že herec a mnohonásobný mistr světa v karate to neměl v životě vůbec jednoduché. Když byl Chuck malý, tak býval často obětí šikany.

Narozeniny a silná imunita

Hvězda seriálu Walker, Texas Ranger dnes oslavuje kulaté narozeniny. Chucku Norrisovi je už krásných 80 let. A ačkoli spadá mezi nejrizikovější skupinu, co se týká náchylnosti k nákaze koronavirer, Chuckovi se stále daří odolávat a je zdravý jako rybička.

Na internetu v souvislosti s dnešním oslavencem a rychle šířící se chorobou vzniká řada vtipů. "Chuck Norris chytil koronavirus! Bylo mu ho líto, tak ho zase pustil," zní jeden z nich.

Život se s ním nemazlil

Byl to malý, obtloustlý, zakomplexovaný kluk, ze kterého měli všichni srandu. Rodinné vztahy rovněž nebyly idylické. Otec byl náruživý piják a rodina nikdy neměla moc peněz. Navíc, když byl Chuck v pubertě, tak se jeho rodiče rozvedli. Jako dítě toho zažil víc než dost.

Zajímavé na hercově rodině je to, že dva ze čtyř prarodičů byli Indiáni, Čerokíjové. Strávil čtyři roky v armádě a následně založil několik tréninkových center, kde učil bojová umění. Bylo to velmi šťastné rozhodnutí, protože se tím dostal k filmu.

Málokdo také tuší, že jeho první žena Diane Holechek má české kořeny. Seznámili se na střední škole a v roce 1958 se vzali. Tehdy bylo Diane pouhých sedmnáct let a Chuckovi osmnáct. Někdy během porodu prvního a druhého syna se začalo mluvit o hercově nevěře.

Po menší aféře se snažili svůj vztah dát opět dohromady, ale marně. V roce 1989 se po 31 letech manželství rozvedli. Po devíti letech od rozvodu se herec znova oženil s druhou ženou Genou O'Kelleyovou.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy