Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Chtěly napodobit nahotinky z Dubaje: Šest modelek se svléklo a dovádělo na jachtě v Turecku

Ukrajinské modelky si zadělaly v Turecku na problém.
Zdroj: Archiv Instagram, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Skandální focení

Po skandálu, kdy se na jednom z dubajských balkonů fotila skupinka nahých dívek, je tu další. Šest modelek se svléklo a následně fotilo na jachtě v Turecku. Do muslimské země dívky jely přímo se záměrem, napodobit kolegyně z Dubaje, jimž tento skandál paradoxně přinesl velkou slávu po celém světě.

Šest ukrajinských modelek odjelo do Turecka s cílem, zviditelnit se podobně jako jejich 'kolegyně' v Dubaji. Jedna z přítomných, třiadvacetiletá Julia Vetrova podle deníku The Sun řekla, že „je lepší nefotit nahé snímky v muslimských zemích,” ale zároveň prý chtěla „udělat vlastní chyby.” Jedna z modelek, která byla součástí debaklu v Dubaji, přiznala, že byla na toto focení také pozvaná, ale nakonec se rozhodla, že nepojede. Dodala také, že do Turecka skupinka odjela speciálně kvůli tomu, aby napodobila kolegyně a jejich dubnový skandál.

V Turecku platí v současnosti přísnější pandemická opatření. Ale zahraniční turisté mají vstup do země i následný pohyb v něm povolený, jen musí doložit negativní test na covid-19. Šestice dívek a několik mužů se plavilo na lodi v zálivu Göcek, kde byly pořízeny skandální snímky buďto nahých nebo polonahých slečen. „Dvě z nich se právě milovali,” uvedl šokovaný svědek podle webu The Sun. Fotografie, videa a podrobnosti z plavby na této lodi vzbudily v zemi veliký poprask, protože je ramadán, tedy významný islámský svátek, který je zároveň aktem víry.

Policie si na dívky došlápla

Modelky po tomto skandálu ihned zadržela tamní policie a vyslýchala je. V současné době už jsou zpět v Kyjevě, protože se snímky dostaly do médií se zpožděním. „S holkama jsme se slunily, dělaly si fotografie, relaxovaly a někdo nás vyfotil z jiné jachty. Fotky se pak nějak dostaly do novin,” řekla podle webu Julia.

Kromě ní se plavby podle tureckých médií zúčastnily také Ruslana Kovkova (21), Veronika Kurgan (21) nebo Diana Pogorelaya (20) a další dvě modelky. „Zadržela nás policie, všechno už je v pořádku, ale vyslýchali nás a nebylo to příjemné,” citoval britský plátek Julii.

O skandálu v Dubaji se více dočtete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy