Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chtěly jen oslavit 16. narozeniny, osud měl ale jiné plány: Tyto dívky uhořely v místnosti bez úniku

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
pekelné plameny
Amelia, Małgosia, Karolina a Wiktoria chtěly společně oslavit šestnácté narozeniny jejich kamarádky Julie. Rozhodly se, že nechtějí jen tak sedět doma a raději zkusí něco atraktivnějšího. Chtěly si zahrát únikovou hru, která spočívá v tom, že jste zavřeni v místnosti, ze které se dostanete až po splnění určitých úkolů. Dívky se bohužel ven živé nedostaly...

Všech pět dívek se narodilo v roce 2003. Čtveřice z nich se rozhodla, že uspořádají své páté kamarádce narozeninovou oslavu šestnáctých narozenin. Místo toho, aby seděly doma, tak se rozhodly, že si zahrají únikovou hru.

Neštěstí se stalo v polském Koszalinu. O celé tragické události informoval Fakt.pl. Bohužel z únikové místnosti, ve které dívky byly, nebylo úniku. Oheň se po celé místnosti rozšířil příliš rychle a i přivolaní hasiči měli co dělat, aby se do místnosti dostali.

„Specifičnost tohoto typu místností se vyznačuje uzavřenými, přibitými okny a neschopností dostat se dovnitř. Hasiči museli použít speciální vybavení a vysokou fyzickou sílu, aby se vůbec dostali dovnitř,“ popsal hrozivý zápas s časem a ohněm Tomasz Kubiak, mluvčí hasičského sboru ve Štětíně, pro TVN24.

Zatím se ví pouze to, že oheň nejspíše propukl v čekárně. Případ vyšetřuje osm prokurátorů a speciálně určený tým odborníků.

Související články

Další články