Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chtěli ZABÍT co nejvíc DĚTÍ: Zabijáci v Manchesteru ukázali, že se NEŠTÍTÍ NIČEHO! K masakru se přihlásil ISLÁMSKÝ STÁT

+ Dalších 10 fotografií
V pondělí večer došlo v Manchesteru k výbuchu. Během koncertu se odpálil terorista. Na sobě měl bombu s hřebíky, aby zabil co nejvíce lidí. Tedy konkrétně dětí. Je to první teroristický útok, který byl směřován na ně. K masakru se přihlásil Islámský stát.

Tisíce mladých lidí si šly poslechnout zpěvačku Arianu Grande. Té je 23 let, a tak je jasné, že její fanoušci jsou ještě mladší. Leckdy jsou to děti nebo teenageři.

A záměrem sebevražedného atentátníka bylo zabít co nejvíc dětí. Na místě je zatím hlášeno 22 obětí, půlce z nich nebylo ani 16 let. Rodiče i jejich kamarádi jsou zdrceni. Na sociálních sítích vznikají tabla s pohřešovanými dětmi, vznikly speciální linky, kam můžou volat svědci.

Zatím první oficiálně potvrzenou obětí je osmnáctiletá Georgina Callander, které kamarádi neřekli jinak než Gigi. Georgina se koncertu nemohla dočkat. Se svým pěveckým idolem se setkala před dvěma lety a v její poslední zprávě na sociálních sítích je napsáno, že se těší, až uvidí zpěvačku naživo.

Domů z koncertu ale nedorazila. Zemřela v nemocnici, a to ještě předtím, než dorazila její maminka. Podobné osudy budou mít bohužel i další.

Pondělní útok byl obzvláště nechutný právě proto, že terorista zničil životy nejen dětem, ale i jejich rodičům.

Související články

Další články