Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chtěli natočit film o poutu mezi člověkem a psem: Na smrt vyděšeného vlčáka ale kvůli pár záběrům málem utopili!

Tak to je vážně síla. Štáb se během natáčení filmu Dog's Purpose choval ke čtyřnohému herci naprosto otřesně. Americkému tmz.com se podařilo dostat nahrávku z placu, kde se cvičitel pokoušel shodit vyděšeného německého ovčáka do uměle rozbouřené vody. Film není ještě ani dotočený a už si vysloužil bojkot od desetitisíců fanoušků.

„Haha, asi ho tam budou muset hodit. Nechce si namočit tlapky, hahaha.“ Tak takhle se bavil štáb před kamerou, zatímco vystrašený německý ovčák se snažil utéct od uměle rozbouřené vody.

Voda prý byla teplá a dole čekali dva záchranáři, kteří měli psa v případě potíží vytáhnout. To ale celou šílenou situaci samozřejmě neomlouvá. Film Dog's Purpose má být o úchvatném poutu mezi psem a jeho člověkem. Místo toho to teď ale vypadá jako fraška a výsměch psí věrnosti a oddanosti páníčkovi.

Video viděla půlka internetu a filmaři brali nejdřív nahrávku na lehkou váhu. Místo toho, aby se omluvili, tak tvrdili, že pes si natáčení strašně užíval. Jenomže teď jim došlo, že po premiéře na film nikdo nedorazí, a tak začali jednat.

Lasse Hallstrom, režisér filmu, řekl, že celou záležitost nechá pečlivě prošetřit a viníky tvrdě potrestá. Herec Josh Gad, který německého ovčáka „dabuje“, řekl, že nesnáší jakoukoliv situaci, při které je zvíře nuceno dělat něco proti své vůli.

Vypadá to, že tady bude na vysvětlování mnohem víc.

Související články

Další články