Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Chtěli jsme si to opravdu užít: Hvězda z Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková se tajně vdala!

Chtěli jsme si to opravdu užít: Hvězda z Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková se tajně vdala!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková se potají vdala! Před fanoušky to zvládla tajit přes dva měsíce. Kdo je ten šťastlivec a proč se nám Markéta nepochlubila dříve?

Účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková (31) se vdala. Po třech letech známosti si nechala zvednout závoj od právníka Davida Schimmera. Seznámili se v divadle. David se totiž před advokacií věnoval tanci.

„Jsou to krásné 2 měsíce a 3 dny, co jsem se stala paní. Vydrželi jsme to dlouho neříct, aby ten náš den byl poklidný a opravdu jen náš a chvíli si užívali této změny jen tak sami se sebou a našimi nejbližšími,“ svěřila se v pondělí dopoledne na sociální síti Facebook

Před právníkem Davidem Schimmerem chodila Markéta šest let s Tomášem Savkou. S tím začala randit na konzervatoři, v roce 2012 se však rozhodli po vzájemné dohodě vztah ukončit. Oba zpěváci dodnes ale zůstali přáteli.

Dalším mužem, se kterým Procházková randila, byl Jan Meduna. Před rokem také řekla Blesku „Dítě chci a myslím, že je pomalinku čas. Jsme zamilovaní, jsme tak akorát staří a chceme to, takže nám v založení rodiny nic nebrání. Ale ještě čekáme na vhodnější chvíli.“

A co může koneckonců být vhodnější než právě svatba? Nebo nám Markéta zase něco tají?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy