Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Chtěli jedináčka, teď otočili: Moderátorka Hanka Mašlíková promluvila o druhém miminku

Hana Mašlíková promluvila o druhém dítěti: Další miminko si manželé přejí, ale má to háček
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 6 fotografií

Hana Mašlíková (40) a André Reinders (41) společně vychovávají téměř pětiletého synka Andrease. Po jeho narození byla dvojice přesvědčená, že jim jedináček stačí a další dítě už nechtějí, ale zpětně svého rozhodnutí nejspíše litují. Oblíbená moderátorka na svém Instagramu nyní přiznala, že by si s manželem druhého potomka přáli, ale cítí se na to už staří. Na druhou stranu, Hanka je na svůj věk ohromně fit, protože se zamilovala do cvičení, jak ostatně potvrdila redakci eXtra.cz. 

Letos v srpnu to bude pět let, co se Hanka Reinders Mašlíková a André Reinders stali rodinou. V roce 2017 přišel na svět synek Andreas. Radostná skutečnost přišla rok poté, co si hrdličky slíbily lásku a věrnost před oltářem, a tehdy byli manželé přesvědčeni, že Andreas zůstane jedináčkem. Teď svého rozhodnutí ale nejspíše litují: řeč je totiž o druhém dítěti, ale má to háček.

Manželé Reindersovi si přejí druhé miminko

Pár let po narození synka oblíbená moderátorka Novy přiznala, že silná mateřská láska nepřišla ihned po porodu. „Nebyla to taková ta okamžitá bezmezná láska, do svého syna jsem se zamilovávala postupně a strašně jsem se za to styděla,“ citoval tenkrát Blesk. Možná i tato skutečnost a strach, že se situace bude opakovat, vedla k rozhodnutí, že syn Adreas nebude mít sourozence.

Jenže teď je vše jinak. "Tenkrát jsme byli rozhodnutí, že chceme jen jedno dítě. Jak je Andreas starší, uvědomujeme si, že bychom si přáli další miminko, ale nyní se na to už cítíme staří," nechala se Hanka slyšet na svém Instagramu. Na druhou stranu, kdyby Hanka změnila názor, její tělo je jistě na mateřství po čtyřicítce připraveno. Dlouhá léta cvičí, proto se není čemu divit, že se přirozeně stalo součástí jejího života a cvičí téměř každý den. "To cvičení je takovou drogou, potřebuji to každý den. I bez přípravy chodím trénovat pětkrát v týdnu, když nejdu, tak mi to chybí. Navíc jsem si tam našla skvělou partu přátel, které beru jako svou druhou rodinu. Cvičím už od 18 let, tak si bez toho ten život nedokážu představit a velmi mě baví i to posouvání hranic, kam se člověk dokáže svou pílí dostat," řekla před časem eXtra.cz.​

Související články

Další články