Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Chtěli byste taky za manželku Moniku jako Leoš Mareš? Bude vás to stát tolik, co nevyděláte za celý život!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 43 fotografií
Jen tento týden se tajně vzali Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou, kterou v říjnu 2017 požádal o ruku ve velkém stylu. Podívali jsme se, kolik měsíčně stojí sladký život jako z pohádky a z této ceny se posadíte na zadek! Tohle si nemůže dovolit každý!

Leoš Mareš (41) se v úterý 20. 2. 2018 tajně oženil se svou půvabnou partnerkou Monikou Koblížkovou Marešovou a ihned poté utekli do Dubaje na líbánky. Chtějí si zřejmě užívat jeden druhého, jak jinak než v luxusu.

Podívali jsme se na to, kolik peněz by musel obyčejný smrtelník mít, aby si mohl dovolit život po boku krásné a stylové Moniky Koblížkové Marešové a předem upozorňujeme, že se vám z toho protočí panenky! Celková částka je přibližně 733 000 korun!

Ano, vidíte správně, je to více než půl milionu korun, ale pozor, není to ročně, ALE MĚSÍČNĚ! Jen oblečení a modely, které Monika za poslední měsíc ukázala na veřejnosti, stály více než 180 000 korun. Pro příklad: bunda značky Givenchy z kolekce Givenchy Spring stála 49 800 Kč.

Také má sluneční brýle Yves Saint Laurent za více než 9 000 korun nebo zelené psaníčko značky Nancy Gonzales za více než 43 000 korun. To ale není vše. Co teprve dovolené, výlety do USA a lyžování v Alpách?

Letenka pro jednoho v první třídě z Los Angeles stála přes 80 000 korun, taktéž letenky do Dubaje v první třídě stojí více než 90 000 a luxusní rezort Hahnenkamm Kitzbühel v Alpách na 5 nocí pro dva lidi 370 000 korun! Ještě pořád toužíte mít po boku kočičku, jako je Monika Koblížková?

Související články

Další články