Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chtěli byste taky za manželku Moniku jako Leoš Mareš? Bude vás to stát tolik, co nevyděláte za celý život!

+ Dalších 44 fotografií
Jen tento týden se tajně vzali Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou, kterou v říjnu 2017 požádal o ruku ve velkém stylu. Podívali jsme se, kolik měsíčně stojí sladký život jako z pohádky a z této ceny se posadíte na zadek! Tohle si nemůže dovolit každý!

Leoš Mareš (41) se v úterý 20. 2. 2018 tajně oženil se svou půvabnou partnerkou Monikou Koblížkovou Marešovou a ihned poté utekli do Dubaje na líbánky. Chtějí si zřejmě užívat jeden druhého, jak jinak než v luxusu.

Podívali jsme se na to, kolik peněz by musel obyčejný smrtelník mít, aby si mohl dovolit život po boku krásné a stylové Moniky Koblížkové Marešové a předem upozorňujeme, že se vám z toho protočí panenky! Celková částka je přibližně 733 000 korun!

Ano, vidíte správně, je to více než půl milionu korun, ale pozor, není to ročně, ALE MĚSÍČNĚ! Jen oblečení a modely, které Monika za poslední měsíc ukázala na veřejnosti, stály více než 180 000 korun. Pro příklad: bunda značky Givenchy z kolekce Givenchy Spring stála 49 800 Kč.

Také má sluneční brýle Yves Saint Laurent za více než 9 000 korun nebo zelené psaníčko značky Nancy Gonzales za více než 43 000 korun. To ale není vše. Co teprve dovolené, výlety do USA a lyžování v Alpách?

Letenka pro jednoho v první třídě z Los Angeles stála přes 80 000 korun, taktéž letenky do Dubaje v první třídě stojí více než 90 000 a luxusní rezort Hahnenkamm Kitzbühel v Alpách na 5 nocí pro dva lidi 370 000 korun! Ještě pořád toužíte mít po boku kočičku, jako je Monika Koblížková?

Mohlo by vás zajímat

Další články