Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chtěli byste na ulici potkat tohle děsivé zjevení? Jaké je tajemství klauna, který děsí americké městečko?

Jdete po ulici, vracíte se třeba z nějakého mejdanu, a najednou proti vám stojí klaun v oranžovém oblečení. Seklo by to s vámi? Zajímá vás příběh této smutné postavy? Tak čtěte dál.

V americkém Wisconsinu žije jeden mentálně postižený muž, který je jako vystřižený z hororu. Baví se totiž tím, že se převléká za strašidelného klauna. Každou noc se převléká do oranžové a děsivým make-upem terorizuje celé město.

Každý večer když se setmí, vyrazí do ulic. Prochází se, stojí, dívá se do tmy, houpe se ze strany na stranu. Je nevyzpytatelný. Neodradí ho ani zima či déšť. Jeho nepřítomný pohled děsí každého. Lidé se bojí vystoupit z aut. Když ho vidí, přecházejí na protější chodník. Nikdo se s ním nechce setkat tváří v tvář.

Muž, který je všem dobře známý, trpí vážnou vývojovou poruchou. I když všechny straší, mají z něj respekt. Nebezpečný ale prý není. Spousta lidí se ho snaží tolerovat a zároveň ignorovat. Je totiž jen uvězněn ve svém těle a zamrzl v dětském věku. Někteří vyzývají ke změně zákona, aby byl tento muž pod zámkem.

Související články

Další články