Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chtěla vypadat jako Angelina Jolie: Žena podstoupila 50 operací, udělali z ní skřeta!

Sahar Tabar se chtěla podobat svému idolu.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Angelina Jolie bývala sexsymbolem a stále je vzorem pro tisíce žen, které se ji snaží napodobit. Některé jenom stylem, jiné vzhledem. Jako třeba Íránka Sahar Tabar. Mladá žena z Teheránu tvrdí, že je největší fanynkou Angeliny a podstoupila přes 50 zákroků, aby dosáhla stejného vzhledu. Nepovedlo se.

Sahar bývala krásná mladá dívka. Jemné rysy, nádherné velké oči a hustá hříva. Jenomže to jí nestačilo. Chtěla vypadat jako její idol. Zhubla o 36 kilo a vrhla se do plastických operací.

V pouhých 19 letech si nechala kompletně překopat obličej a k dnešku vypadá jako skřet. Váží 40 kilo, je podvyživená a tělo má zničené nejen hladovkou, ale i neustálými zákroky.

Má vlastní Instagram, kde ji sleduje přes 300 000 lidí. Rozhodně ale ne proto, aby ji obdivovali. Spíše nechápou, že ze sebe dívka nechala dobrovolně udělat takovou zombie.

Nikdo také netuší, odkud získala na zákroky peníze, ale podle odvedené práce to vypadá, že ji nespíš operoval medik, veterinář nebo řezník. Zvlášť ten zhuntovaný nos bije do očí.

Podívejte se do galerie a uvidíte, jak si mladá dívka před dvacítkou stačila zničit život.

Související články

Další články