Dlouho to nemohla rozdýchat. Dnes už má těsně před porodem a svou cestu těhotenstvím popisuje na svém blogu.

S celým světem prostřednictvím blogu sdílí všechny slabé i dobré chvilky, které ji těhotenstvím provázejí. Kim a její manžel mají dvě holčičky a pokoušeli se pouze o jednoho kluka. To vlastně vyšlo, jen s tím rozdílem, že se s ním v bříšku vyvíjí ještě čtyři holčičky.

Kim to opravdu nemá vůbec jednoduché. Tak velké a těžké bříško jí každý den způsobuje spoustu komplikací. Jednou z ní je, že během noci musí na záchod až dvanáctkrát a za den spořádá až 6000 kalorií. Mladá maminka nejí za dva, ale rovnou za pět!

Každým dnem je to náročnější. Kim se musí vyrovnávat s velkými bolestmi zad a celého těla. S tak velkým bříškem nemá šanci si odpočinout. Ani několik polštářů v posteli na podporu zad a břicha jí neuleví.

„Někdy jsem opravdu tak vytočená, že mám chuť to vzdát! Jenže ono to nejde. Alespoň je porod už za dveřmi,“ vyzpovídala se ostatním maminkám na svém blogu.

Její tělo, které teď prošlo obrovskými změnami, se jí vůbec nelíbí. Stydí se za své strie a další vady na kráse. Naštěstí má milujícího manžela, který jí neustále opakuje, aby své nedostatky nosila s grácií.

Nastávající maminka jednoho chlapečka a čtyř holčiček musí častěji na kontrolu, než je běžné. Všechna nenarozená miminka jsou ale v naprostém pořádku.

Kim se svěřila, že když otěhotněla potřetí, vše nasvědčovalo tomu, že to budou dvojčata. Později u lékaře na ultrazvuku zjistila, že se trochu sekla.

Tuto novinku ihned zavolala svému muži. Měla strach, že se z toho na místě složí. Ten se ale zachoval jako opravdovu milující partner. Své ženě řekl, že to zvládnou.

„Ještě dva měsíce a porodím paterčata. Je těžké a zvláštní zároveň si uvědomit, že najednou budeme opravdu velká rodina. Od porodu se můj život kompletně změní. Jsem z toho nervózní jako ještě nikdy,“ dodala Kim Tucci na závěr.

Jejích pět miminek se má narodit na začátku dubna.

Tato nastávající maminka paterčat bude potřebovat opravdu pevné nervy a obrovskou trpělivost.