Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chtěla prý jenom vystrašit rodiče. Nešťastnou shodou okolností se ale školačka (13) zabila!

Zdroj: facebook.com
Třináctiletá Francesca Cushion z Liverpoolu byla nalezena mrtvá v posteli. Chtěla se ale skutečně zabít? Podle rodičů mohla být důvodem spíš její porucha chování. Mladá dívka chtěla prý rodiče svým činem pouze vystrašit.

Měli už sbaleno na dovolenou a do Egypta měli odlétat v neděli. Nejvíc se těšila jejich dcera, třináctiletá Francesca. Nakonec se ale všechno zrušilo. Ve středu totiž Francescu našli mrtvou ve své posteli. Důvod? Předpokládaná sebevražda.

Incident se odehrál už v srpnu, ale až nyní o pozadí tragického úmrtí promluvila matka Colleen. Ta je názoru, že dívka se doopravdy nechtěla zabít a za všechno může jenom nešťastná náhoda "Byla tak pěkná a milá. Všichni jsme po její smrti zůstali naprosto zdrcení. Nemyslím si, že by něco takového bylo jejím záměrem. Pevně věříme, že to všechno byla jenom nehoda," říká nešťastná žena. Podle ní Francesca už několikrát v minulosti chtěla své rodiče podobným způsobem vystrašit a několikrát také vyhrožovala útěkem z domova

Za všechno nejspíše mohla porucha chování, kvůli níž ji doktor poslal také na autistické vyšetření. Specialista u ní však neshledal, že by potřebovala speciální péči nebo že by mohla mít sklony k sebepoškozující jednání Možná tato diagnóza jí ale byla nakonec osudnou.

Francesca byla jinak popisována jako veselá dívka, která milovala život. Jak to ale tehdy všechno skutečně bylo, se dnes nedozví už nikdo z nás.

Související články

Další články