Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chtěla mu pomoci, místo díků ji intimně napadl: Hledá se tohle čuně

Chtěla mu pomoci, místo díků ji intimně napadl: Hledá se tohle čuně
Zdroj: Policie ČR
pátrání

Pokus o znásilnění v blízkosti Resslovy ulice v Praze 2 vyšetřují od čtvrtečního rána pražští kriminalisté. Zatím neznámý útočník napadl ve vchodu do jednoho z domů devětačtyřicetiletou ženu, kterou proti její vůli osahával. Napadená žena začala volat o pomoc, načež muž utekl. 

Devětačtyřicetiletá žena se ve čtvrtek kolem páté ráno vracela z večírku k sobě domů. Nedaleko bydliště si všimla muže ležícího na zemi. Zeptala se ho, zdali nechce zavolat taxíka, slov díků se však nedočkala. Muž ji odbyl, a tak pokračovala v cestě dál. Podezřelý však vstal a začal ji pronásledovat. Poté, co žena odemkla dveře domu, natlačil ji útočník do chodby a začal se poní sápat. "Povalil ji na zem, rukou zacpal pusu a osahával ji na intimních partiích těla," popsal policejní mluvčí Jan Rybanský.

Napadená se bránila a volala o pomoc, čehož se agresor zalekl a dal se na útěk. Křik zaslechli i sousedé a běželi ženě na pomoc, podezřelého už ale nezastihli.

Po totožnosti násilníka policie zatím marně pátrá. Podezřelý muž je ve věku zhruba 25 až 28 let, má štíhlou, přibližně 170 až 175 cm vysokou postavu a hnědé krátce střižené vlasy. Mluvil česky bez přízvuku. Podle záběrů z kamer byl oblečený do červeného trika s bílým pruhem na hrudi a černých krátkých kalhot s bílými pruhy.

Veškeré informace, které by mohly vést k jeho dopadení, je možné volat na tísňovou linku 158. V případě odsouzení hrozí muži až desetiletý trest.

Související články

Další články