Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chtěla mít vagínu jako Barbínka, dojela na to: Nejhorší rozhodnutí života, lituje

Casey Beros: Chtěla mít vagínu jako panenka Barbie, teď operace lituje
Zdroj: Profimedia
Zpackané operace

Casey Beros z Austrálie toužila po dokonalé pochvě. Svůj nereálný vzor, tedy vagínu bez pysků, žádala i po plastických chirurzích. Operace ale později hořce litovala, protože po zákroku "tam dole" absolutně ztratila cit. "Myslela jsem, že vagína má vypadat tak, jak ji má panenka Barbie," bránila se dle deníku The Sun Australanka.

Ne každá je se svou pochvou spokojená

Ne každá žena se narodí s vagínou podle svých představ. Své o tom ví i Casey Beros, které se ale touha po vzhlednější vulvě rozhodně nevyplatila. Casey se rozhodla pro labioplastiku, která dokáže změnit jak tvar vagíny, tak i zredukovat velikost pysků.

"Myslela jsem si, že když si nechám přeoperovat vagínu, získám ze sebe lepší pocit a bude ze mě sebevědomá sexuální dračice. Jenže všechno, čeho jsem dosáhla, bylo jen to, že mi trochu zmenšili pysky, kvůli čemuž jsem tam dole ztratila citlivost...a to není úplně ideální," svěřila se Casey. Sex si tak už nikdy neužije tolik, jako dřív.

Chci vagínu, ze které nic nepřečuhuje

"V době, kdy jsem si nechávala dělat operaci, jsem se ještě moc nedívala na porno a myslela jsem si, že jediná správná vagína vypadá jako ta, kterou má panenka Barbie. Takže úhledná a upravená, bez čehokoli, co by kde přečuhovalo," dodala Australanka. Casey začala svého rozhodnutí hořce litovat, navíc se dostavil i pocit studu. To už byla po porodu svých dvou holčiček.

"Hrozně toho lituji. Bojím se, že se třeba moje děti někdy budou cítit podobně... jako že nejsou stoprocentně dokonalé," svěřila se s tím, že podlehla nerealistickému obrazu krásy, když se snažila dosáhnout vzhledu vulvu bez pysků. O zprávě informoval deník The Sun.

Související články

Další články