Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Chtěla jsem volat sociálku, svěřila Veronika z Výměny a popsala, jak to bylo s kojením Pepy

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Výměna manželek
Středeční díl Výměny manželek se řadil k těm kontroverznějším. Došlo na drsná slova v poslední části dílu, když Veronika (30) osočila Moniku (30), že je špatná matka, navíc že žije ve špíně. Redakce eXtra.cz oslovila výřečnější Veroniku, která vysvětlila, jak to bylo ve skutečnosti, když nabídla své ňadro náhradnímu synovi Pepovi (2). K tomu prozradila i to, že zvažovala na náhradní matku zavolat sociálku.

Ve Výměně došlo k dramatické situaci, kdy Veroničin náhradní manžel Tomáš (50) hystericky zvýšil hlas na malého Pepu, který se rozplakal. Veronika se ho rozhodla utěšit tím, že mu nabídla své ňadro, chtěla tak simulovat kojení.

"Nenechala mi tam dudlík, mléko, nenechala mi tam vůbec nic. V tom stavu, v jakém mi děti předala, je jasné, že to dítě chce mámu. Ne že bych ho kojila, já jsem si ho k sobě natiskla, aby se uklidnilo. Přivinula jsem si ho k sobě, on cítil to prso a pak se uklidnil," prozradila eXtra.cz, jak to ve skutečnosti bylo s kojením.

Veronika ukázala, že její slovník nepatří k nejvzornějším A ve finální fázi dílu, kdy si oba páry vše vysvětlují, se do Moniky poměrně vulgárně pustila. Své jednání eXtra.cz vysvětlila. "Já jsem moc sprostá nebyla, mohla jsem být i více, ale byly v tom emoce. Asi tam to moje 'vole' bylo vícekrát slyšet, ale to je tak jediné, co mě mrzí," upřesnila a pokračovala o tom, že chtěla původně na Moniku zavolat sociálku. "My jsme po odvysílání toho dílu v klidu a já si myslím, že ona nebude chtít mít nějaké oplétačky se sociálkou. Já jsem to zvažovala, ale nakonec jsem od toho ustoupila," popsala Veronika své rozhodnutí s tím, že si o Monice nemyslí, že je zlá, ale spíš hloupá...

Související články

Další články