Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Chtěla jsem si ho vzít dřív, než jsme se vůbec potkali: Neuvěřitelný příběh tohoto páru vás dostane!

Nakonec se našli!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Hlavními aktéry lovestory jsou Brie Elizabeth a Matthew Benfel. Vyrůstali ve stejném anglickém městečku, ale do 16 o sobě nevěděli. Potkali se až na škole, kde se do něj Brie zamilovala na první pohled.

„Poprvé jsem ho viděla, jak ve škole kráčel chodbou. Krásné modré oči a kožená bunda. Tenkrát jsem ho vůbec neznala, ale hned se mi líbil,“ vzpomíná mladá žena. „Vždycky, když jsem ho pak zahlédla, se mi rozbušilo srdce,“ říká.

Jenomže u toho to zůstalo. Nikdy spolu nepromluvili. Pak šla Brie studovat do Londýna a Matthew do Nottinghamu. Náhodně se potkali přes Facebook, kde viděl Matthew přes své známé povědomou tvář ze školy.

Roky se nic nedělo. Oba cestovali po celém světě. Popřáli si k narozeninám nebo si jednou za čas napsali. Jenomže to vždycky skončilo trapasem. Brie tou dobou pracovala v LA a Matthew zase v australském Sydney.

„Pokoušeli jsme se párkrát sejít. Když jsme se oba vrátili na svátky do Anglie nebo tak. Ale vždycky jsme byli nervózní a nedopadlo to,“ říká Brie. Jenomže pak se v mladé ženě něco zlomilo. „Najednou jsem mu napsala dlouhou zprávu, začali jsme si psát denně, volat po Skypu a já se rozhodla poslechnout hlas svého srdce. Koupila jsem si letenku do Sydney.“

„Přátelé si mysleli, že jsem blázen cestovat přes půlku světa kvůli muži, kterého jsem pořádně neznala. Jenomže já cítila, že je to správné. Už před setkáním jsem věděla, že si ho vezmu.“

A jak to dopadlo? Když dorazila Brie na letiště, tak ji čekalo vřelé objetí, květiny a polibky. Od té doby už s Matthewem zůstali spolu a procestovali půlku světa. Chodili spolu 3 roky, než je kroky opět dostaly na letiště v Sydney. Tam Matthew poklekl a požádal ji o ruku. Přesně, jak si to ona plánovala.

Související články

Další články