Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Chtěla jsem být exotická Barbie, řekla německá letuška a udělala ze sebe TOHLE!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Do světového obludária přibyla další bytost! Je jí bývalá letuška z Německa Martina Big, která tvrdí, že má největší prsa v Evropě. Navíc si tahle dokřupava osmažená blondýnka oblíbila pořádné opálení. Tuby melaninu do sebe vpravuje v požehnaném množství a je tak dost možná první ženou, která se z bělošky změnila na exotickou Barbie.

"Vždycky jsem chtěla být exotická Barbie," vyjádřila se prsatice pro Daily Mail. K operaci hrudníku ji popohnal její přítel, který očividně preferuje vyvinutější ženy. A tak podstoupila zvětšení prsou za celkem padesát tisíc liber. Tvrdí, že její poprsí velikosti 32S je největší v Evropě, což je při pohledu na ni celkem důvěryhodná informace

Jejími největšími vzory jsou Pamela Anderson nebo Katie Price. Brzy si ale uvědomila, že na ni mají moc malá prsa

Před devíti týdny si také nechala dát injekce, které její kůži zbarvily na tmavě mahagonovou barvu. Sama jsem nečekala, že to zabere takhle rychle a tolik, ale fungovalo to perfektně, doplnila Martina, kterou při první kontrole po vpravení injekcí nepoznal ani její vlastní lékař.

Necítí se prý sice jako černoška, ale s barvením nehodlá přestat. "Chci zkusit, kam až to může zajít," dodává na závěr. Nezanevře ani na další zvětšování poprsí. Ostatně proč by toho nechávala, když jí její bizarní koníčky vynesly kariéru modelky No jistě, však kdo by ji nefotil, že?

Související články

Další články