Američanka Rachael Heffner (25) měla od dětství problémy s váhou. Milovala fast foody, brambůrky a sladkosti a každý den vypila až 4 litry sladkých šumivých nápojů. Váha se jí vymkla kontrole v roce 2004, kdy její matka zemřela na rakovinu. „Byla jsem hodně boubelatá už jako dítě, ale od té doby, co zemřela maminka, jsem přibrala ještě víc,“ řekla Rachael Daily Mailu, který na příběh dívky upozornil.

Rachael milovala dlouho jednoho muže. Trvalo jí několik měsíců, než sebrala všechnu odvahu a pozvala ho na rande. Jenže pořádně narazila. Mladík ji odmítl kvůli tomu, že je tlustá, a jí se zhroutil celý svět. Jenže si řekla, že to tak nenechá a začne se sebou něco dělat.

Dala si novoroční předsevzetí a začala na sobě pořádně makat. Upravila si jídelníček, vyhnula se fast foodům a denně dřela na svojí postavě v posilovně. A výsledek opravdu stojí za to! Dívka zhubla neuvěřitelných 63,5 kilogramů. Jediné, co ji momentálně trápí, je povislá kůže, která je důsledkem rapidního úbytku váhy. Tu si ale plánuje nechat chirurgicky odstranit.

Nyní je z ní neuvěřitelná kočka a chlapi se za ní otáčí. Mladíkovi, který ji odmítl, teď zůstaly jen oči pro pláč. Podívejte se do galerie na její proměnu.