Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chtěla ho za každou cenu a šla po majetku! Na ženatého Miloše Kopeckého (†73) to zkoušela také hlasatelka Anna Wetlinská

+ Dalších 9 fotografií
Legendární herec Miloš Kopecký (†73) nebyl jen vynikajícím bavičem televizních a filmových diváků, ale také velkým svůdníkem krásných žen. Některé krásky uháněl on, jiné se pokoušely ulovit jeho křehkou duši. Asi nejdále zašla televizní hlasatelka Anna Wetlinská (64), která chtěla Kopeckému rozbít manželství.

V rámci jeho nedožitých 95. narozenin jsme pro vás na eXtra.cz připravili několik článků o Miloši Kopeckém – o jeho intimním životě jste mohli číst ZDE.

Mnozí čtenáři webu eXtra.cz nám pak psali, že při výčtu jeho osudových žen jsme zapomněli na televizní hlasatelku Annu Wetlinskou. Že prý ona byla poslední hercovou velkou láskou a že totálně podlehla jeho humoru a kouzlu.

Jenže nevinně vyhlížející Anička Wetlinská šla tvrdě po majetku a chtěla Kopeckému rozbít manželství. Wetlinská na Kopeckého tlačila, ať se rozvede s manželkou Janou. Že by pak prodali Červený mlýn u Kremže, kam Kopecký rád jezdil na dovolenou, a za utržené peníze by mohli žít spokojeně v Praze. Tehdy se Jana bála, že Kopecký svůdné hlasatelce podlehne.

„Věřím, že Anna Mildu opravdu milovala, ale zároveň vím, jak na něj tlačila, aby se rozvedl. Její plán měl jasný závěr – Miloš prodá mlýn, se mnou se rozvede a za peníze utržené za mlýn si oni dva koupí vilu v pražských Dejvicích. Milda mi ale říkal, abych se nebála, že mě nikdy neopustí. Bylo to naše velké tajemství, stala jsem se spojencem svého muže proti jeho milence,“ svěřila se Jana Kopecká deníku Aha!

Anna Wetlinská tak nakonec ostrouhala. Kopecký ji pasoval do role oficiální přítelkyně, ale na velký majetek si nikdy nesáhla.

Související články

Další články