Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Chtěla dělat striptýz ve zlínské pizzerii, ale trochu se jí to nepovedlo. Pokousala číšníka a dokonce napadla policisty!

ilustrační foto
V jedné zlínské pizzerii měli hosté o zábavu postaráno. V pátek v noci se šestadvacetiletá dívka rozhodla, že na baru udělá striptýz. Neudržela rovnováhu a pěkně se rozsekala. Číšníka, který ji chtěl vyhodit, následně pokousala.

Do pizzerie dorazila dívka přibližně v 10 večer. Podle svědků byla dost opilá. „Už při příchodu vzbuzovala svým hlasitým projevem u všech návštěvníků pozornost,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková pro novinky.cz.

V restauraci se vyškrábala na bar a snažila se odlehčit od konfekce. Míra alkoholu v krevním řečišti jí v tom ale lehce zabránila a žena sebou švihla na zem. „Obsluhující číšník ji vyvedl ven a požádal ji, aby se už nevracela a svým chováním nerušila ostatní hosty,“ pokračovala Kozumplíková.

Žena se od číšníka ale nedala a chtěla zpět do restaurace. Tam se začala promenádovat po barovém pultu a vulgárně okřikovala hosty i zaměstnance restaurace. Barman chtěl ženu také vyhodit. Ta ho za odměnu kousla do ruky. „Ten si to nenechal líbit, zavolal policejní hlídku a odebral se k ošetření do zlínské nemocnice,“ uvedla dále policejní mluvčí.

Na místo dorazili policisté a podrobili ženu dechové zkoušce. Zjistili, že je žena silně opilá. Naměřili jí 2,4 promile! Policisté ji pro jistotu odvezli na služebnu. Tam ale náš malý příběh nekončí.

„Střídavě brečela, smála se, napadala policisty verbálně i fyzicky. Odmítala se podrobit kontrole, neposlouchala policejní výzvy, neustále se snažila z místnosti odejít nebo se alespoň svléknout,“ popsala situaci na služebně policejní mluvčí. Několikrát se ženu snažili uklidnit a vykonat veškeré úřední záležitosti. Žena však stále kladla odpor a tak ji strážníci dopravili na záchytku.

„Nezvladatelná mladá žena se dopustila přestupků proti veřejnému pořádku a občanskému soužití a hrozí jí za ně ve správním řízení až dvacetitisícová pokuta,“ zakončila Kozumplíková.

Související články

Další články