Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chtěla být nejkrásnější nevěstou. Prodala proto dům a podstoupila několik plastických operací

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Každá žena chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější nevěstou, aby kvůli tomu prodávala svůj dům, to asi úplně normální není. Jako jediné řešení svízelné situace to ale brala Tsia Pullen (34), která trpěla morbidní obezitou a údajně se na sebe ani nedokázala podívat do zrcadla.

Ani poté, co vyzkoušela několik diet, nedokázala 114kilová žena zhubnout. Jako jediné východisko zvolila prodej svého řadového domu v Boltonu. A proč? Za utržené peníze podstoupila plastickou operaci.

„Lidé mi říkali, že jsem blázen, ale já jsem věděla, že je to správná věc,“ uvedla Tsia. „Byl to můj první dům. Měl nádhernou zahradu a byla jsem na něj moc hrdá. Ale víc než cokoliv jiného jsem chtěla být krásnou nevěstou,“ dodala.

Z prodeje domu Tsia získala v přepočtu 2,5 milionu korun, z nichž 675 tisíc korun utratila za chirurgické zákroky v Belgii. Mezi roky 2006 a 2008 vykonala několik výletů do Evropy, kde podstoupila bandáž žaludku, liposukci paží, stehen a plastiku prsou. Konečnou fází byla ještě liposukce břicha – těsně před ní ale zjistila, že je těhotná. Tsia tak musela svatbu odložit a následně podstoupit vysněnou finální operaci.

Dnes má spokojená matka i manželka konfekční velikost 38 a prodeje domu nelituje. „Jsem nejšťastnější žena na světě. Nelituji toho, že jsem prodala svůj dům – financování operace byla ta nejlepší věc, kterou jsem kdy udělala.“

Související články

Další články