Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Chtěla být jiná než ostatní: Z mladé ženy se teď stává monstrum posedlé plastikami

Serena vypadala před pár lety ještě normálně.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
FOTO
Serena Smith (21) z Toronta si připadala jako nezajímavá šedá myška, která splývá s davem. Proto si nechala zvětšit prsa a upravit obličej pomocí injekcí botoxu. To byl ale jenom začátek toho, jak se Serena chtěla od ostatních žen odlišovat. Mladá žena je nyní na plastických operacích závislá a vlastní přítel ji žádá, aby s tím přestala. Ona na to má však jiný názor.

Serena má v hlavě ideál krásy, kterému se chce co nejvíce přiblížit. Konečně si připadá zajímavá a je přesvědčená, že po ní muži šílí. Z toho důvodu prý její partner kulturista chce, aby se "zkrášlovacími" procedurami skončila.

Web ladible.com uvádí, že Serena už za plastické operace utratila více než 450 tisíc korun. Pro plastické chirurgy je tedy zlatým dolem - Serena totiž absolvuje jeden zákrok za druhým a nedokáže přestat.

Serena tvrdí, že touha po chirurgických zákrocích je stejná jako touha po větších svalech

"Vždycky, když vyjdu ven, vidím, jak muži ignorují své manželky a děti a dívají se na mě. Myslím si, že si přejí, aby mohli být se mnou. I když vyjdu bez make-upu (což se neděje často), muži mě oslovují a dávají mi na sebe telefonní číslo. Je to velmi vtipné," přiznala.

Proto mladá žena nedokáže přestat, touží po extrémním vzhledu, který vnímá jako něco okouzlujícího. "Určitě mi nebude vadit, když budu mít ještě větší prsa, což stejně do budoucna plánuji. Také bych si chtěla nechat operovat nos, zvednout obočí, nechat vložit implantáty do pozadí a beder kvůli výraznějším křivkám. Mám v plánu velké věci, tohle je pro mě teprve začátek," prozradila svoji vizi Serena.

Zdá se, že z této ženy bude další monstrum, kterého se budou děti na ulici bát. Také je otázkou, jak dlouho toto vydrží její přítel, který ji už teď odrazuje od dalšího zvětšování rtů...

Podívejte se, jak Serena vypadala ještě před zákroky a zkrášlovacími procedurami.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy