Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Chtěl zabít manželku ukradeným LETADLEM! Pilot to napálil do domu s jeho láskou

+ Dalších 5 fotografií
Pilot úmyslně havaroval s ukradeným letadlem. Poslal ho do budovy, kde se právě měla nacházet jeho manželka, se kterou se před tragédií pohádal.

Na africkém letišti v Gaborone se odehrál opravdu strašlivý moment, kdy pilot úmyslně havaroval s letadlem do místní klubovny. V prostorách se odehrávala oslava příchodu novorozeněte, ale na místě proběhly komplikace, které měly fatální následky.

Podle hostů se na oslavě objevil pilot Charl Viljoen (†38) bez pozvání. Během jeho návštěvy se stihl pohádat s manželkou a uhodil ji. Ostatním se to vůbec nelíbilo a požádali ho, aby odešel.

O pár hodin později se ke klubovně podezřele blížilo letadlo, a tak byli hosté včas evakuováni. Charl totiž ukradl letadlo a namířil si to rovnou na probíhající oslavu. Zřejmě naštvaný manžel úmyslně havaroval s letadlem na místo, kde se právě měla nacházet jeho manželka. Pád letadla způsobil ohromný požár a také nadělal spousty škod. Otec dvouletého syna si tak vzal život a zahynul v obří ohnivé kouli, protože chtěl zabít manželku. Tragédie teď otřásá celým světem.

Související články

Další články