Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chtěl z ní mít panenku na hraní: Ona přítele poslechla a opravdu se jí stala!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Je jí pouhých 24 let a už byla pod narkózou víckrát než jiní za tři životy dopředu. Jennifer Pamplona z brazilského Sao Paula je posedlá plastikami a každou ušetřenou výplatu vráží jenom do operací. Chce se co nejvíc přiblížit ideálu panenky. Proč to dělá?

Připravte se na příběh plný smutku a bizarnosti zároveň. Jennifer totiž chodila se svou životní láskou - mladíkem jménem Celso Santebanes. Ten ale prohrál boj s leukémií A měl poslední podivné přání - aby se jeho přítelkyně proměnila v lidskou panenku.

Jennifer se dlouho nemohla smířit s jeho smrtí a pořád truchlila. Nový smysl života našla až v plastikách a v tom, aby splnila poslední přání zemřelého expřítele. I když byla štíhlá, začala chodit na různé složité plastiky. Aby měla vosí pas, nechala si vyoperovat 4 žebra.

Pak zašla na náročnou operaci a během 24 hodin si nechala zlámat a znovu upravit nos, do prsou a zadku narvat silikony a jiná místa naopak zúžila liposukcí.

"Mým cílem je vypadat jako lidská panenka. Lidé mi říkají Susi-panenka, což je něco jako brazilská Barbie. Akorát tady v Brazílii máme rádi větší křivky," říká mladá žena s implantáty v zadečku.

"Poté, co umřel můj přítel, je tohle jediná věc, která mě drží nad vodou," dodává.

O tom, jak její proměna postupuje, se můžete přesvědčit v galerii.

Související články

Další články