Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chtěl se zabít, vypil Lenor: Muž prý při zvracení příjemně voněl jako rozkvetlá louka!

Muž chtěl konzumací aviváže spáchat sebevraždu.
Zdroj: archiv
Záchranné složky se často setkávají s případy, kdy zůstává rozum stát. Minulý pátek tomu nebylo jinak.

Cizinec se rozhodl spáchat sebevraždu a zvolil si opravdu netradiční prostředek. Muž si nejprve několikrát aplikoval aviváž Lenor injekčně a poté zbytek vypil. Na místě byly zajištěny lahve Lenoru a použité stříkačky. Dále se tam také vyskytovalo velké množství zvratků. Jeden ze svědků potvrdil, že reklama v tomto případě opravdu nelže – „Lenor – Vůně stvořené k zapamatování“. Muž, který oblíbenou aviváž ve větším množství vypil a poté vyzvracel, při tom podle něj voněl jako čerstvě vyprané prádlo na rozkvetlé louce.

„Na místo mimo záchranky vyrazili i policisté, kteří na místě našli cizince narozeného v roce 1986, který jim uvedl, že si nejprve v Plzni před Plazou injekčně aplikoval aviváž na praní a zbytek lahvičky ještě pro jistotu vypil. Muž se následně začal bít rukou do obličeje, takže policisté muži v jednání zabránili a v součinnosti se záchrannou službou ho eskortovali do nemocnice,“ uvedla mluvčí policie.

Další neobvyklý případ řešili policisté na Hlavním nádraží v Plzni. Cizinec vyhrožoval sebevraždou skokem pod vlak, pokud nebude ihned zatčen. Strážný zavolal policii i záchrannou službu. Muž ve svém řádění pokračoval až do chvíle, kdy ho spoutali a chtěli odvést na psychiatrii.

Pak zakřičel „Stop“ a záchranným složkám sdělil, že je masochista a velmi ho vzrušuje, když ho přemohou uniformovaní muži. K vrcholu ho pak přivede spoutání kovovými želízky. Všem se za své jednání omluvil a nabídl finanční kompenzaci.

„Můžeme potvrdit, že k tomuto případu skutečně došlo a případ jsme vyřešili na místě,“ uvedla pro krimi-plzen.cz mluvčí plzeňské policie.

Související články

Další články