Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chtěl si splnit dětský sen? Zlodějíček v Brně ukradl popelářské auto

(ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
KRIMI

Policisté v Brně řeší kuriózní případ! Neznámý pachatel se nejspíš rozhodl, že si splní svůj dětský sen, tak ukradl v areálu specializované firmy popelářský vůz. Automobil se našel, ale po zlodějíčkovi se slehla zem. Hrozí mu stíhání za krádež a užívání cizí věci.

Brno venkov je na nohou, policisté pátrají po neznámém zlodějíčkovi, který se vloupal do kanceláře specializované firmy, kde sebral klíče, a v areálu odcizil nákladní automobil určený pro svoz plastového odpadu. Nejspíš si chtěl splnit dětský sen a stát se popelářem.

S Avií s kontejnerovou nástavbou určenou ke svozu plastového odpadu dorazil až do Blažovic k tamnímu hřišti, kde ji odstavil, popisuje policejní mluvčí Bohumil Malášek a dodává, že podezřele zaparkovaný vůz v hodnotě asi tři čtvrtě miliónu korun nemohl ujít pozornosti hlídkujících šlapanických policistů, kteří prověřili registrační značku a zjistili, že automobil byl odcizen.

Nalezený vůz policisté řádně zdokumentovali a vrátili zpět majiteli. Pokud se podaří pachatele vypátrat, ten musí počítat se stíháním za krádež a neoprávněné užívání cizí věci, konstatuje Malášek

Související články

Další články

Nejnovější kauzy