Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chtěl přivést ženu k islámu, proto ji 5 dnů znásilňoval

Muž ženu věznil a znásilňoval několik dní.
Zdroj: Facebook.com
Zažila si doslova muka. Její bývalý přítel byl tak trochu šílenec. Chtěl po ní, aby se stala muslimkou. Přesvědčoval ji o tom ale docela zvláštním způsobem. Co jí dělal?

Syen Emad Hasan byl technik, který se s ničím moc nepáral. Se svojí přítelkyní se seznámili v obchodě s počítači v Indii. Bylo to láska jako trám. Ta ale skočila ve chvíli, kdy si ji chtěl indický muslim vzít.

A tak nastal problém. Rodina ženy by totiž nikdy nedopustila, aby si vzala někoho, kdo vyznává jinou víru než ona. Krátce nato odjela z Indie a našla si práci v Dubaji.

Hasan se ale s jejím odmítnutím nechtěl smířit a začal ji pronásledovat. Začal jí vyhrožovat, že její rodině ukáže jejich fotky, když byli ještě pár. Proto se žena za ním vrátila, aby si promluvili osobně a on vyhrožování nechal. To byl ale Hasanův cíl. Dostat ženu zpátky do Indie. A ona naletěla.

Když za ním žena přiletěla, unesl ji do svého domu. Zamknul ji v koupelně a tam ji několik dní znásilňoval. Myslel si, že tím ji přivede k islámu. Také ženě vyhrožoval, že když uteče a bude se vzpouzet, tak ji uškrtí nebo podpálí.

Po pěti dnech naprostého utrpení se ženě podařilo dostat na Facebook, kde žádala o pomoc. Zachránil ji její bratr, který shodou okolností bydlel stovky kilometrů od místa, kde byla žena vězněna. Hned zavolal na policii a ti okamžitě přijeli a její muka tak ukončili. Zatím se ale neví, jaký trest Hasanovi za věznění a znásilňování hrozí.

Související články

Další články