Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Chtěl ji přeříznout? Lupič vyhrožoval prodavačce nožem, pak vytáhl... Vy víte, co!

Zdroj: Policie ČR
bizarní loupež
Muž má evidentní potíže rozeznat vlastní penis od nože. K bizarnímu přepadení došlo v Praze. Pachatel známý svou kriminální minulostí, kdy mimo jiné podvodně nabízel pomoc při získání výhry a lákal z lidí peníze, byl vzápětí dopaden.

Nemilá návštěva potkala pražskou prodavačku v ulici Na Florenci. Do obchodu přišel neznámý muž, který si zřejmě vyhlížel chvíli, kdy se tam se zmíněnou ocitne sám. Jen co tato chvíle nastala, útočník se vřítil dovnitř a hulákal na prodavačku: ‚Dej mi peníze,‘ načež vytáhl z kalhot svůj penis a dodal: ‚Mám u sebe nůž‘. Těžko tedy říci, jestli penis chtěl skutečně vytáhnout, nebo si jej jen spletl s nožem.

Prodavačka, která to pochopitelně velmi těžko vydýchávala, dala muži tisícikorunu a ten náhle zmizel.

A protože tento muž měl už v minulosti problémy se zákonem a byl také soudně trestán, nedalo kriminalistům moc práce, aby jej vypátrali a následně zadrželi.

Když se kriminalisté do případu ještě více zavrtali, zjistili, že obviněný muž má toho za ušima víc. Rád se vydával za pracovníka nejmenovaného rádia, které posílá své auto do ulic, vyhlíží si náhodně lidi a ti pak vyhrávají desetitisícové výhry. Za informace a případné podvodné tipy, kde toto auto právě bude, si bral peníze. Postižených podle všeho není málo.

Související články

Další články