Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

CHTĚL HO SNAD ZABÍT? Franta Liška je snad nejhorší otec na světě!

Franta není zrovna otec roku.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Bylo naprosto jasné, že František Liška nebude aspirovat na titul otce roku, ale že ohrozí život svého synečka, to jsme nečekali. Bohužel se tak stane, naštěstí ale zasáhne včas Skyler a malého Chrudoška zachrání!

Když František Lišků neudržel svoji klobásu v trenkách a zbouchnul mladou Holanďanku Skyler, bylo jasné, že z tohohle nemůže vzniknout nic dobrého. Zpočátku to vypadalo na rozchod, ale nyní se snaží tvořit harmonickou rodinu.

To rodičovství jim ale moc nejde, zejména Franta v roli otce doslova selhává. Celá rodinka se rozhodla navštívit labilní Aničku s muzikantem Béďou u nich doma v Praze a nakonec z toho málem byla smrt.

Aspiranta na nejhoršího fotra roku totiž v letadle nenapadlo nic jiného než uchránit sluch malého Chrudoše tím, že mu dá bonbon nebo žvýkačku. Jeho sexy partnerka naštěstí zasáhla, protože dávat žvýkačku novorozeněti je asi tak stejně dobrý nápad jako hasit požár vysokooktanovým benzinem.

No, zrzeček Chrudoš je naštěstí ještě naživu a věřme, že tomu tak zůstane co nejdéle. Přeci jen, nezodpovědnost rodičů by dítě nikdy odnášet nemělo.

Související články

Další články