Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Chtěl Gott opravdu spočinout na hřbitově na Malvazinkách? Jeho důvěrnice tomu nevěří

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
ZÁHADA
Vdova po Karlu Gottovi (†80) Ivana Gottová (43) nedávno veřejnosti oznámila, že hrob Mistra zřídí na hřbitově na pražských Malvazinkách. Hned se vyrojily zprávy o tom, že to vlastně bylo jeho přání. Žena, která zpěvákovi stála po boku 25 let, tomu ale zas tak moc nevěří.

Hrob

„Na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo,“ sdělila koncem října Ivana Gottová (43).

Jaroslava Herzerů, která se slavnému pěvci téměř pětadvacet let starala o finance a také mu jeden čas dělala manažerku, připouští, že Karel Gott tvrdil, že by bylo hezké mít hrob na hřbitově Malvazinky, neboť by to jeho dcery měly blízko z domova.

Nejistota

„Ale je to už strašně dávno. Od té doby se mohly jeho plány mnohokrát změnit. Navíc se o tom bavil se svým zesnulým řidičem Oldou Havránkem, protože tam často jezdili okolo. Karel pak říkával: ‚Tady jednou budu ležet.‘ Ale jestli to myslel vážně, to se nedá říci. Měli mezi sebou velmi osobitý styl humoru,“ uvedla pro eXtra.cz žena, která od zpěváka před několika lety odešla a byla pak (prý nespravedlivě) nařčena z okrádání umělce

Jak to ve skutečnosti s přáním Karla Gotta (†80) bylo, to ví nejspíš jen samotná jeho manželka. Ta zatím hrob nezřídila, netrpěliví fanoušci písniček Zlatého hlasu z Prahy si musí ještě chvíli počkat.

Související články

Další články