Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Chtějí zabít mě a celou moji rodinu, tvrdí Veronika Žilková! Je v ohrožení také Agáta?

Veronika Žilková se bojí o svou rodinu.
+ Další fotografie
Tahle rodina hodně zaměstnává českou veřejnost. Nejprve Veronika Žilková rozhlašovala podivné výroky o tom, jak uprchlíci v Německu znásilňovali ženy. Pak její manžel Martin Stropnický do médií uvedl, že Česká republika vyjednala kšeft s Libanonem a propustila teroristu. A nyní je opět hodně slyšet Veronika. Herečka tvrdí, že někdo chce zabít její rodinu.

Kdysi velmi oblíbená herečka proti sobě popudila značnou část české veřejnosti, když se pokusila vysvětlit, proč o silvestrovské noci došlo v Německu k hromadnému znásilňování tamějších žen – psali jsme o tom ZDE.

Velký mediální zájem na sebe dokázal strhnout také její manžel Martin Stropnický, který zastává roli ministra obrany. Ten totiž přes Hospodářské noviny do světa vytroubil, že Česko vyjednává a obchoduje s teroristy. Podle Mirka Kalouska tím Stropnický ohrozil životy tisíců českých občanů. Opozice z ODS zase Stropnickému vzkázala, že by bylo ideální, kdyby z ministerstva odešel.

Nyní je opět hodně slyšet paní Veronika. Její rodina je v ohrožení a paní Žilkové prý vyhrožují odporné anonymy!

„Vyhrožují všem. Manželovi, dokonce i jednotlivě dětem. A nejde o žádné malicherné výhrůžky. Vyhrožují likvidací rodiny. Nabodnou nás na kůl, děti oběsí… Došli až tak daleko, že posílají fotky dětí a názorně vysvětlují, co s nimi udělají. Až z toho mrazí. Je to paradoxní, ale naší rodině prostě vyhrožují za zahraničněpoli­tickou orientaci České republiky,“ uvedla v rozhovoru pro Blesk Žilková.

Herečka a její manžel také čekají, jak dopadne soud se studentem Igorem Ševcovem. Ten je obžalován z toho, že na dům Veroniky Žilkové a Martina Stropnického útočil zápalnými lahvemi.

„Je dobré si uvědomit a vědět, že nejen v zahraničí, ale i v české společnosti roste záliba v nebezpečném radikalismu, který může ohrozit na životě kohokoliv z nás. Důležité je nenechat se zastrašit,“ ukončila své povídání pro Blesk paní ministrová.

Mohlo by vás zajímat

Další články