Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Christopher Mumba, který se proslavil díky chlapecké kapele New Element, získal roli Apolla v české verzi muzikálu Rocky!

o vše musel roli obětovat a jak si sedl s novým představitelem Apolla OJ
Lynchem?
Tak dlouho si šel za svým, až se mu to povedlo. Zpěvák Christopher Mumba, který se proslavil díky chlapecké kapele New Element, získal roli Apolla v české verzi muzikálu Rocky. Bude alternovat zkušenějšího Brita OJ Lynche.

Ucházet se o roli Apolla by ho ale samotného nenapadlo. Tento nápad mu vnukl předchozí představitel této role Luther Raphael Simon, se kterým se Mumba spřátelil. „Právě Luther mi říkal, že na tu roli mám postavu a pomalu mi otevřel oči, až jsem si začal také věřit. Na roli jsem se tak připravoval už v průběhu jarní části Rockyho. Jsem moc šťastný, že se mi dostalo této šance. Určitě nikoho nezklamu,“ říká Mumba.

Ten musel kvůli roli změnit svůj životní styl. „Od konce Rockyho jsem začal víc cvičit, změnil jsem jídelniček a do kondiční přípravy jsem zařadil i box,“ svěřil se Christopher. Ačkoliv podzimní část muzikálu začne již 24. listopadu, Mumba se jako Apollo v Kongresovém centru v Praze představí o několik týdnů později. „Slyšel jsem, že bych poprvé měl nastoupit v únoru, takže mám ještě čas všechno vypilovat.

Možná ale můj čas nadejde mnohem dřív,“ prozradil Mumba, který se již stihl seznámit i s OJ Lynchem, kterého bude alternovat. „Je to velký sympaťák. Hodně jsme si sedli. Vypadá jako můj táta,“ smál se zpěvák, který rozhodně nemá malé cíle. Doufá totiž, že jednou dostane důvěru a hlavním představitelem Rockyho bude právě on.

„Věřím, že bych tu roli utáhl, ale uvidíme, co ukáže podzimní část Rockyho. Vložil jsem do toho dost úsilí, peněz a času,“ dodal Chris, který jako člen chlapecké skupiny má tisíce fanynek. Žádná si ale stále nezískala jeho srdce.

„Fanynek jsou mraky a všechny miluji, ale bohužel toho mám tolik, že na žádnou z nich nemám čas. Stále ještě studuji vysokou školu, pracuji a ještě nyní muzikál. Jsem rád, že mám čas na rodinu a kamarády,“ uzavřel Mumba.

Související články

Další články