Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Christina Perri v slzách: Zpěvačka soundtracku z Twilight ságy porodila mrtvou holčičku

Zdroj:
Porod
Známá zpěvačka Christina Perri prožívá těžké chvíle. Nedávno byla hospitalizována s těhotenskými komplikacemi. Perri se teď svěřila s tragickým zážitkem, její malá holčička se narodila mrtvá. Autorka známé písně z filmu Twilight sága - Rozbřesk se tak nyní vyrovnává s velkou ztrátou.

„Včera v noci jsme ztratili naši holčičku,“ napsala Christina Perri k fotografii, na které držela ručičku malé dcery. „Narodila se potichu poté, co tak tvrdě bojovala, aby se dostala do našeho světa. Navždy bude žít v našich srdcích,“ uvedla zpěvačka v srdceryvném příspěvku.

Známá zpěvačka měla rizikové těhotenství a v posledních týdnech musela být hospitalizována, protože její nenarozené miminko mělo problémy se střevy. „Pošlete prosím lásku ze svého srdce tomu malému srdíčku, které ve mně bije, ať to všichni dokážeme,“ napsala Perri 11. listopadu.

Děťátko mělo jít na operaci

Tři dny poté už bylo jasné, že miminko bude muset po porodu okamžitě na operaci. „Děťátko už má naplánovaný zákrok, až přijde na svět. Je jasné, že nějaký čas strávíme v nemocnici. Připravíme se na to, ale stát se může cokoliv,“ věděla Perri. Její nejhorší obavy se nakonec vyplnily.

Zpěvačka ve svém příspěvku uvedla, že srdcervoucí zprávu zveřejnila, aby „pomohla změnit stigma kolem potratu, kvůli kterému ženy často cítí hanbu“. Perri zároveň dodala, že je pyšná na to, jak jsou ženy silné při vytváření i případné ztrátě nového života. „Všechny matky, které tu byly a které zde budou, miluji vás,“ napsala na závěr emotivního příběhu Perri.

Související články

Další články